Укрмедія новини

бронзова медаль

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою бронзова медаль. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

На рахунку українців вже 3 медалі: два "срібла" та "бронза.
Українці завоювали п'ять медалей на престижному турнірі з боротьби.
Україна здобула дві медалі у перший же день Паралімпійських ігор-2016, які з 7 по 18 вересня пройдуть у бразильському Ріо.
Лідер збірної України з художньої гімнастики Ганна Різатдінова здобула бронзову медаль Олімпійських ігор у Ріо. 23-річна уродженка Сімферополя набрала в сумі 73.583 бала, що дозволило їй фінішувати третьою.
Богдан Бондаренко виборов бронзу у фіналі турніру зі стрибків у висоту.
Українська фехтувальниця у поєдинку за третє місце на турнірі шаблісток обіграла француженку Манон Брюне.
Художні гімнастки принесли Україні восьме "золото" на Універсіаді в Кореї.
Сьогодні, 8 липня, українські спортсмени поповнили скарбничку нашої країни командним "сріблом" і "бронзою".
Українські спортсмени вчора, 6 липня, поповнили скарбничку нашої країни чотирма медалями.
Тимощенко виграв першість, набравши 1477 очок. Бронзову медаль на змаганнях в Берліні виграв ще один український спортсмен Андрій Федечко