Укрмедія новини

плей-офф

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою плей-офф. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Доля протистояння вирішувалася у зустрічі Сергія Стаховського з Деннісом Новаком. Третій ракетці України вдалося впоратися з суперником у чотирьох партіях - 6:3, 6:3, 6:7, 7:5.
Завершилися останні матчі 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи з футболу.
Італія - Іспанія. Без применшення, сьогодні відбудеться найцікавіший матч на стадії 1/8, в якому зійдуться флагмани європейського футболу.
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) оприлюднив розклад ігор плей-офф чемпіонату Європи з футболу у Франції.
На чемпіонаті Європи з футболу відбулися чергові матчі 1/8 фіналу.
Завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу Угорщина - Бельгія.
Господарі Євро-2016 збірна Франції розібралася з ірландцями і вийшла в чвертьфінал турніру. "Триколірні", програючи по ходу зустрічі зуміли проявити характер, вигравши матч – 2:1. Героєм зустрічі став французький форвард Антуан Грізманн, який записав на свій рахунок два голи.
Команда Гамшика постарається встояти проти чемпіонів світу.
Збірна Португалії з величезною працею вийшла в чвертьфінал Євро-2016. В 1/8 фіналу піренейці в додатковий час обіграли Хорватію.
Перший ігровий день стадії плей-офф на чемпіонаті Європи з футболу-2016 завершиться зустріччю між збірними Хорватії та Португалії.
Збірні Швейцарії та Польщі зіграють у матчі 1/8 фіналу Євро-2016.