Євро-2016. Збірна Бельгії розгромила команду Угорщини в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи — 2016. Завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу Угорщина - Бельгія.

Збірна Бельгії розгромила команду Угорщини в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи — 2016. Зустріч проходила в Тулузі на стадіоні «Мунісіпал» і завершилася з рахунком 0:4.

Угорщина – Бельгія – 0:4

Голи : Алдервейрелд, 10 (0:1); Батшуайи, 78 (0:2); Азар, 79 (0:3); Феррейра-Карраско, 90+1 (0:4).

Попередження : Кадар, 34; Ланг, 47; Елек, 61; Салаї, 90+2 – Вермален, 67; Батшуайи, 89; Феллайні, 90+2.

У дебюті гри Кевін Де-Брейне подав зі штрафного з лівого флангу на дальню штангу, а Тобі Алдервейрелд увігнав м'яч під поперечину.

На 78-й хвилині Еден Азар підібрав м'яч на підступах до штрафного майданчика, змістився на лівий край і прострілив вздовж воріт, Міші Батшуайи встиг відірватися від захисника і в дотик пробити з кількох метрів повз голкіпера. Дві хвилини потому Азар здійснив сольний прохід з лівого краю в центр і потужно пробив в дальній кут. У компенсований час Яннік Феррейра-Карраско після провалу оборони Угорщини забив четвертий гол, сильно пробивши у правий кут.

Угорщина завершила виступи на турнірі. Бельгія вийшла в чвертьфінал Євро, де зіграє з Уельсом. Зустріч відбудеться 1 липня.