Євро-2016. Франція в розкішному стилі вийшла у чвертьфінал (фото). Господарі Євро-2016 збірна Франції розібралася з ірландцями і вийшла в чвертьфінал турніру. "Триколірні", програючи по ходу зустрічі зуміли проявити характер, вигравши матч – 2:1. Героєм зустрічі став французький форвард Антуан Грізманн, який записав на свій рахунок два голи.

Поєдинок розпочався шокуюче для господарів поля. Вже на другій хвилині зустрічі Поль Погба збив суперника у власному штрафному майданчику, і арбітр зустрічі Нікола Ріццолі без вагань вказав на "точку". Ірландець Бреді спокійно реалізував пенальті, розвівши воротаря та м'яч по різних кутах.

Цей момент вибив підопічних Дешама з колії. Французи довго нічого не могли створити біля воріт суперника. Атакуючі дії "галльських півнів" звелися до банальним подач на Смальці, які впевнено переривали захисники і воротар ірландців.

Лише на останній хвилині тайму Пайє і Грізманн змусили похвилюватися ірландців та їх шанувальників. Однак їх ударів взяли на себе захисники.

Зате на 58-й хвилині чергова подача з флангу від Санья привела до успіху. Грізманн прекрасним ударом головою зрівняв рахунок у матчі. А ще через три хвилини форвард "триколірних" оформив дубль ударом з меж штрафного.

На 65-й хвилині Ірландія залишилася в меншості. Даффі відверто збив тікає до воріт Грізманна, знизивши шанси на успіх своєї команди до мінімуму.

Після цього на полі була тільки одна команда – Франція. Господарі впевнено тримали нитки гри в своїх руках, і довели маг до перемоги. В 1/4 фіналу французи зустрінуться з переможцем пари Англія – Ісландія.