Укрмедія новини

Ріо

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою ріо. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Українські спортсмени завоювали десять медалей і ще 18 разів увійшли в десятку кращих.
Лідер збірної України з художньої гімнастики Ганна Різатдінова здобула бронзову медаль Олімпійських ігор у Ріо. 23-річна уродженка Сімферополя набрала в сумі 73.583 бала, що дозволило їй фінішувати третьою.
Ганна Різатдінова пробилася у фінал змагань з художньої гімнастики на Олімпіаді в Ріо.
В останній день Олімпіади українські гімнастки будуть боротися за медалі.
Результат українських спортсменів – 3:45.949
Срібний призер Олімпіади в Ріо з греко-римської боротьби поставив крапку в розмовах про громадянство.
Міністр молоді та спорту України переконаний, що збірну України з синхронного плавання засудили на Олімпіаді-2016 в Ріо.
Головні події минулого олімпійського дня в Ріо.
Розклад спортивних змагань та подій на XXXI Літніх Олімпійських Іграх.
Збірна України займає 33-е місце в медальному заліку Ігор.
31-річний гімнаст з КНДР Лі Сегван на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завоював "золото" в опорному стрибку.
Тренер німецької олімпійської збірної з веслування на каное на Олімпіаді в Ріо Штефан Хенце, який загинув під час змагань, став донором органів для кількох осіб.
У фіналі каное-одинаків на дистанції 200 метрів наш спортсмен першим прийшов до фінішу!
Українська збірна на Олімпіаді в Ріо за одинадцять днів змагань завоювала 7 медалей.
Богдан Бондаренко виборов бронзу у фіналі турніру зі стрибків у висоту.