П'ятирічний чемпіон: Малюк з Одеси виграв чемпіонат України з картингу. П'ятирічний гонщик з Одеси став наймолодшим чемпіоном в історії України.

Юний одесит Макар Железняк, став наймолодшим чемпіоном в історії українського автоспорту. П'ятирічний пілот завоював головний трофей Кубку "Дитячої академії картингу" в рамках чемпіонату України.

Гоночна першість проходила в трьох містах – Полтаві, Києві та Кам'янському (колишній Дніпродзержинськ). За звання кращого в дитячій серії змагалися 12 спортсменів від 4 до 7 років.

Головним суперником Макара був старший на два роки киянин Гліб Шевчук. Майже усі етапи змагань вони йшли практично на одному рівні, але вже на 5 етапі Макар став стрімко скорочувати відрив і виривався в лідери.

Незважаючи на свій дитсадківський вік, Макар – титулований спортсмен. У його колекції — 28 трофеїв з різних змагань і чемпіонатів. Одесит не збирається зупинятися на досягнутому і марить про те, що рано чи пізно він потрапить на гоночну трасу "Формули-1".