Новини України

Параолімпійські ігри

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою параолімпійські ігри. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

18-річна співачка Біллі Айліш придумала логотип для Олімпійських ігор
Олімпіада відбудеться у Лос-Анджелесі в 2028 році.
11 Вересня 2020 08:00
Українські паралімпійці здобули 55 медалей з плавання
Такий результат дозволив збірній України посісти перше місце в командному заліку.
17 Вересня 2019 19:49
Україна завоювала ще одну ліцензію на Олімпійські ігри-2020
На даний час, всі отримані ліцензії вибороли представники кульової стрільби.
26 Квітня 2019 22:38
Збірна України приймає участь у "Іграх нескорених" у Австралії
Українська збірна вирушила в Сідней для участі у міжнародних змаганнях "Ігри нескорених".
17 Жовтня 2018 14:17
Паралимпийка з України отримала два "золота" на чемпіонаті Європи з велоспорту
На чемпіонаті Європи з велоспорту серед спортсменів з вадами слуху, що проходить у бельгійському Анхе, представниця України продовжила виграшні виступи.
11 Травня 2018 08:39
Підсумковий медальний залік Паралімпіади 2018
Перемога США та Україна в десятці.
18 Березня 2018 08:58
Біатлоніст Лук'яненко виграв для України шосте золото на Паралімпіаді
Український біатлоніст Віталій Лук'яненко виборов шосте золото для України на Паралімпійських іграх в Пхенчхані.
16 Березня 2018 11:34
Україна - друге місце в медальному заліку на Паралімпіаді: вранці спортсмени завоювали шість медалей
З них два золота , два срібла та дві бронзи . Всього в скарбничці країни - 15 медалей.
13 Березня 2018 11:11
Медальний залік. Паралімпіада-2018
Всього на Паралімпіаді-2018 розіграють 80 медалей.
13 Березня 2018 09:10
Паралімпіада-2018: Україна здобуває четверте золото на Іграх
Український спортсмен Тарас Радь приніс збірній Україні четверту золоту нагороду на Паралімпійських іграх 2018 у південнокорейському Пхьончхані.
13 Березня 2018 07:18
Паралімпійська збірна України стала чемпіоном світу з футболу
У фіналі українці обіграли збірну Ірану.
24 Вересня 2017 18:30
Україна вийшла у фінал паралімпійського ЧС з футболу, обігравши Росію(відео)
Українські спортсмени здолали своїх суперників у серії пенальті.
22 Вересня 2017 14:22
Говорить Україна: секрет українських паралімпійців (ефір від 04.10.2016)
4 жовтня в ефір вийшов особливий випуск ток-шоу Говорить Україна , присвячений українським паралімпійцям.
5 Жовтня 2016 15:24
Порошенко розповів таємницю зі свого минулого спортивного
Президент під час нагородження спортсменів країни, які прибули з паралімпійських ігор, відкрив секрет свого спортивного минулого. Виявляється, Петро Порошенко відвідував секцію веслування на каное.
5 Жовтня 2016 15:02
Після повернення в Україну  - Українські паралімпійці присвятили перемогу в Ріо воїнам АТО
У ніч проти 22 вересня приїхала велика, але не вся частина збірної.
22 Вересня 2016 09:51