Україна - друге місце в медальному заліку на Паралімпіаді: вранці спортсмени завоювали шість медалей. З них два золота , два срібла та дві бронзи . Всього в скарбничці країни - 15 медалей.

За ранок вівторка, 13 березня, українці завоювали шість медалей на XII Паралімпійських іграх в Пхенчхані . При цьому спортсмени здобули два "золота" - одне принесла біатлоністка з порушеннями зору Оксана Шишкова, друге - наймолодший спортсмен команди Тарас Радь, передає Ukr.Media.

Крім того, в скарбничку української збірної додалися ще два срібла і дві бронзові медалі.

На даний момент Україна знаходиться на другому місці в загальному заліку і має всього 15 медалей, з яких п'ять - золоті.

Срібло виборов Ігор Рептюх, ще вчора приніс нашій країні "золото" в лижних гонках. До цього він завоював бронзу.

Крім того, свою третю медаль завоювала Людмила Ляшенко – спортсменка здобула бронзу.