Біатлоніст Лук'яненко виграв для України шосте золото на Паралімпіаді. Український біатлоніст Віталій Лук'яненко виборов шосте золото для України на Паралімпійських іграх в Пхенчхані.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет, передає Ukr.Media.

Так, спортсмен посів перше місце в біатлоні на дистанції 15 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору. Срібну нагороду у цій дисципліні здобув також українець — Олександр Казик.

Крім цього, на змаганнях з біатлону серед жінок на довгій дистанції (12,5 км) українські паралімпійці завоювали срібну медаль.

"В України — срібло! Шишкова Оксана та Віталій Козаків. Біатлон, довга дистанція, 12,5 км", — інформує паралімпійська збірна.

Лук'яненко бере участь у Паралімпіаді шостий раз. Для нього це шоста золота нагорода. Всього у біатлоніста 11 паралімпійських медалей.

Усього зараз у збірній України 19 нагород — 6 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей. Таким чином, Україна піднімається на 4 місце в медальному заліку.