Біатлон: українці знову з медалями євротурніру.  Завдяки Ірини Варвінець українки виграли естафету на чемпіонаті Європи з біатлону. Чоловіки у тій же дисципліні здобули срібло, поступившись росіянам.

3 лютого на чемпіонаті Європи з біатлону в естонському місті Отепя відбулася жіноча естафетна гонка, в якій верхня сходинка п'єдесталу дісталася збірній України, повідомляє Федерація біатлону України. В останній жіночій гонці на єврофорумі українки, незважаючи на коло штрафу, у драматичній боротьбі зуміли вирвати перемогу у сильних команд Німеччини та Польщі.
На першому етапі Юлія Джима, обмежившись лише одним запасним патроном, передала естафету Наталії Бурдизі 4-й - з десятьма секундами відставання. Вже після першої стрільби Наталя вийшла вперед, але на стійці несподівано заробила коло штрафу (стрільба з трьома перезарядками зайняла всього 54 секунди).
Валентині Семеренко на третьому етапі Бурдига віддала естафету 5-й при відставанні у 30 секунд. Лідер збірної впевнено виграла свій етап по швидкості, але з-за запасних патронів занадто затрималася на обох кордонах. В результаті у Семеренко накопичилося цілих п'ять перезаряджень.
Проте чернігівка Ірина Варвінець на останньому етапі практично створила диво, відстрілявшись без промахів на обох кордонах. Завдяки тому, що суперниці одна за одною промахувалися, і пройшовши етап на високій швидкості, Варвінець принесла команді перемогу, піднявши її з 4-го місця.
Чемпіонат Європи, естафета 4х6 км, жінки:

1.Україна Юлія Джима(0+0, 0+1) +10,6 [4 місце після етапу] Наталія Бурдига(0+0, 1+3) +30,8 [5 місце] Валентина Семеренко(0+3, 0+2) +21,4 [4 місце] Ірина Варвінець (0) [1 місце] 2. Німеччина +18,6 (0+6) 3. Франція +21,4 (0+8) 5. Білорусь +1.14,9 (1+9) 7. Росія +2.33,8 (2+11)
Чоловіча збірна України також не посоромила вітчизняний спорт, завоювавши в Естонії командне срібло і поступившись російським колегам менше 15 секунд.