Лессер виграв гонку переслідування на чемпіонаті світу. Сьогодні, 8 березня, в Контіолахті (Фінляндія) на чемпіонаті світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Чемпіоном світу став німець Ерік Лессер, що піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу після п'ятого місця у спринті. Завдяки точній стрільбі він випередив промахнувшись по разу росіянина Антона Шипуліна (18-й у спринті) на 17,0 секунд, норвежця Тар'єя Бе (3-й у спринті) - на 18,7. У боротьбі за друге місце Шипулін, відсидів за спиною норвежця, вдало атакував його на останньому підйомі і зумів обійти.

Кращим серед українців був Сергій Семенов, який з одним промахом, по ходу гонки піднявся з 26-ї стартової позиції на 11-е місце з відставанням від переможця в 1 хвилину 12,4 секунди. Дмитро Підручний та Олександр Жирний також поліпшив свої позиції в порівнянні зі стартовими, зайнявши 43-е і 44-е місця відповідно.

Відзначимо, що невдача спіткала на вогневих рубежах переможця спринту норвежця Йоханнеса Бе, який допустив по два промахи на кожному з чотирьох рубежів і фінішував лише 31-м (+2.44,3).

Лідер Кубка світу француз Мартен Фуркад (12-й у спринті) з трьома промахами зумів піднятися на 7-е місце (+1.02,0).

Легендарний норвезький біатлоніст, 41-річний Оле Ейнар Бьорндален з одним промахом зумів піднятися з 19-ї стартової позиції на 5-е місце (+43,9).

Найшвидшим на лижні сьогодні був австрієць Джуліан Еберхард, другим - словенець Яков Фак (+18,0), третім - норвежець Еміль Свендсен (+19,1), Семенов - 22-м (+45,8), Жирний - 50 -я (+1.41,3), Підручний - 51-м (+1.44,8).

Швидше за всіх стріляв австрієць Сімон Едер, другий - фін Яркко Кауппінен (+5,8), третій - Бьорндален (+9,2). Серед українців кращим був Жирний - 26-й (+26,2), Семенов - 36-й (+31,1), Підручний - 40-й (+33,3).