Україна поступилася Іспанії через нефарт Ротаня. У цілому, від гри залишилися двоякі враження. Матч можна сміливо ділити по таймах: перший відіграла набагато краще Іспанія, другий - Україна. Звітний поєдинок - цілком нічийний. Але, як кажуть, щастить сильнішому.

Матч збірних Іспанії та України в групі С був одним із ключових у відбірковому етапі чемпіонату Європи-2016. Після чотирьох поєдинків у суперників було по 9 очок, а попереду - Словаччина, у якої на 3 очки більше. На жаль, нашій збірній перемогти не вдалося - 1:0, ми програли.

На тлі успіхів «Дніпра» і в першу чергу «Динамо» у Михайла Фоменка був вибір: залишити «стандартний» склад або залучити до збірної Сергія Рибалку та Артема Кравця, які себе чудово проявили у клубі. Коуч не ризикнув, залишивши у старті Анатолія Тимощука в опорній зоні й Романа Зозулю у нападі.

Гра в першому таймі - це два моменти України, які могли змінити хід гри. Артем Федецький та Руслан Ротань, маючи прекрасні можливості для взяття воріт, їх не реалізували. А от нападник «Ювентуса» Альваро Мората забив, після позиційної помилки Олександра Кучера та програної силової боротьби Євгена Хачериді.

Другий тайм - не тайм Руслана Ротаня. Двічі стандарти капітана «Дніпра» ледь не закінчилися голами, також двічі Руслан розстрілював воротаря Ікера Касильяса, і кожен раз Іспанії щастило. Точніше, Ротань був неточним.

Найгірше у зустрічі в Севільї – кожна заміна Михайла Фоменка була вимушеною. Таке рідко трапляється, але три гравці команди замінено через травми.

Інші результати ігрового дня групи С:

Турнірна таблиця:

Наступний матч відбіркового етапу Україна проведе 14 червня удома проти Люксембургу. А 31 березня збірна зустрінеться у спарингу з Литвою. Матч відбудеться на «Арені Львів».