Футбол: Зоря обіграла Чорноморець і вийшла на друге місце. Луганчани впевнено обіграли одеський клуб у рамках 5-го туру чемпіонату України, що дозволило їм набрати 3 очки і випередити Шахтар в турнірній таблиці

Вчора ввечері в рамках третього ігрового дня чемпіонату України з футболу в Одесі завершився матч, в якому Чорноморець приймав луганську Зорю і програв з рахунком 0:2. Доля матчу була вирішена у другому таймі.

Луганчани, які вважалися фаворитами цього матчу, втілили свою перевагу в голи на початку другої половини поєдинку. На 47-й хвилині одесити втратили м'яч на своїй половині поля, Желько Любеновіч з правого флангу навісив точно на голову Івану Петряку і той пробив у правий від себе кут. Воротар "Чорноморця" Дмитро Безрук в стрибку трохи зачепив м'яч, але не зумів відбити.

А через дев'ять хвилин, на 56-й, після розрізної передачі від Петряка Олександр Караваєв вийшов один на один з Безруком, але з ударом голкіпер впорався. М'яч покотився у воротарський і наздогнавши м'яч Караваєв розстріляв ворота - 0:2.

В інших матчах сьогоднішнього дня Сталь програла "Волині" - 1:2, а Металіст зіграв внічию з Говерлою - 2:2.

Таким чином, Зоря наздогнав за набраними очками донецький Шахтар - по 10 балів, але випереджає суперника за додатковими показниками, займаючи друге місце. Лідером є київське "Динамо" - 15 балів. У Карпат - 9 очок, Дніпра і Волині - по 8.