Матч завершився. Відбір на Євро-2016. Словаччина - Україна: трансляція матчу. До вашої уваги текстова онлайн трансляція футбольного матчу Словаччина - Україна.

66 Якубко), 21 Дюріш

Запасні: 12 Новота (В), 1 Муха (В), 5 Михалик, 16 Салату, 6 Грегуш, 8 Дуда, 10 Стох, 13 Грошовски, 18 Швенто, 7 Німець, 9 Шестак, 14 Якубко

Україна: 12 П'ятов (В), 3 Хачеріді, 13 Шевчук, 17 Федецький, 20 Ракицький, 6 Степаненко, 10 Коноплянка, 14 Ротань (К), 18 Рибалка, 7 Ярмоленко, 22 Кравець (
90+1 Гладкий)

Запасні: 1 Бойко (В), 23 Шевченка (В), 2 Морозюк, 5 Кучер, 16 Пилявський, 4 Тимощук, 8 Малиновський, 9 Гусєв, 11 Малишев, 19 Коваленко, 15 Будковський, 21 Гладкий.

90'

+2 -
Жовта Степаненко

90' +1 -
Гладкий замінює Кравця.

+3 хвилини додав головний арбітр до основного часу.

90' - Шевчук Прострілив, але голкіпер не спить і все бачить.

89' - Ракицький порушив правила. Штрафний удар заробили словаки.

86' - Небезпечно! Обвідним ударом намагався Ракицький обдурити воротаря збірної Словаччини. Однак цей стандарт не приніс нам результату.

84' -
Стох змінить на поле Маку. Останню заміну використовував Як Козак.

83' - Здається Гладкий розминається біля бровки поля. Чи Не пізно?

82' - Багато дрібних штрафних сьогодні. Рибалка сфолив на Губочане.

79' -
Рефері симуляцію побачив у діях Євгена Коноплянки. Рішення обговоренню не підлягає. Жовта картка!

78' - Притиснули до воріт словаки нас. Другий кутовий подають.

74' - Добре-то як зіграв Кравець!!! Пішов в обіграш, і здавалося б залишилося лише точно пробити, але тут-то майстерність форварда "Динамо" і підвело. Момент упущений.

70' - Трохи стихли пристрасті на полі. Воістину хороших моментів на полі так і не видно, в матчі переважає жорстка боротьба за м'яч і надзвичайна обережність обох команд. Обидва суперники знають ціну помилку.

66' -
35-річний Якубко замінив 33-річного Вітьок

64' - Трохи статистики. Відсоток володіння м'ячем на користь українців 58:42, однак з шести ударів у ствір воріт не довелося жодного.

60' - В небезпечну контраатку втекли господарі, але захисники збірної України виглядають переконливіше.

56' - Артем Кравець послав круглого вище воріт. Збірна Словаччини справить удар від воріт.

51' -
Салату замінить Пекарика. Перебудовується збірна Словаччини.

48' -
Петер Пекарік схоже отримав травму і не зможе продовжити гру.

47' -
Дьомбер отримує жовту картку.

46' - Звучить свисток, а значить другий тайм почався.

Перерва. Команди залишають поле з нулями на табло.

45' - Кутовий заробляють українці на останніх хвилинах першого тайму.

43' - Мак красиво обіграв Шевчука на своєму фланзі, однак останнього підстрахував Ракицький.

38' - зафіксував Гру рукою Аткінсон. Штрафний удар виконають словаки.

31' - Кравець спробував загострити гру попереду, однак захисники вибили м'яч.

26' - Коноплянка заробляє штрафний удар. Але перед цим була небезпечна контраатака господарів.

21' -
Рибалка заробив жовту картку.

20' - Обмінялися збірні кількома неточними ударами.

17' - Небезпечно! Дали пробити захисники Хамшику, однак П'ятов зреагував на удар. Буде кутовий на користь Словаччини.

14' - Марек Гамшик спробував увірватися в штрафний майданчик, проте рефері матчу Мартін Аткінсон зафіксував фол в атаці.

11' -
Гамшик напрацював сьогодні на першу жовту картку.

10' - Швидку контраатаку організували українці, яка завершилася хорошим, але не точним ударом Євгена Коноплянки.

5' - Робертт Мак навісив зі штрафного удару з дальньої дистанції, проте першим на м'ячі був П'ятов.

5' - Гравці збірної України контролюють м'яч на своїй половині поля.

2' - Степаненко збиває Гамшика. Штрафний удар виконають господарі.

Звучить стартовий свисток, поїхали!

21:45 Гравці вже на полі і готові почати гру. Тим часом, нагадаємо турнірне становище команд у групі С: 1. Іспанія - 18 очок, 2. Словаччина - 18, 3. Україна - 15, 4. Білорусь - 4, 5. Люксембург - 4, 6. Македонія - 3.

21:40 Не зможуть допомогти в матчі проти збірної Словаччини травмовані Сергій Сидорчук, Євген Селезньов, а також, що отримав дискваліфікацію у матчі з білорусами, Денис Гармаш.

21:35 Команда Михайла Фоменка зможе розраховувати на пряму путівку у фінальний турнір Євро-2016 у разі, якщо продовжить вигравати в останніх поєдинках. Крім сьогоднішнього матчу українців чекають ігри з македонцями на виїзді (9 жовтня) та іспанцями будинку (12 жовтня).

21:25 Нагадаємо суддівську бригаду, яка обслуговуватиме матч кваліфікації на Євро-2016 між Словаччиною і Україною. Головний арбітр матчу англієць Мартін Аткінсон. Помічники головного судді - Стівен Чайлд і Стюарт Берт на лініях, а також Ентоні Тейлор і Кевін Френд за воротами. Резервний арбітр - Майкл Малларки.