Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". "Дніпро" 0:1 "Лаціо" Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо".

Голи: Милинкович-Савич 34

Попередження: Матеус 50 - Худт 44, С. Милинкович-Савич 45+1

Склади команд:

"Дніпро": 71 Бойко (В), 23 Дуглас, 30 Гуйэ, 36 Андерсон Піко, 44 Федецький, 8 Едмар, 12 Лео Матос, 25 Федорчук (Данило 46), 29 Ротань (К), 11 Селезньов, Матеус 99

Запасні: 77 Шеліхов (В), 22 Томечак, 24 Лучкевич, 6 Данило, 7 Руїс, 14 Чеберячко, 20 Бруну Гама

"Лаціо": 22 Маркетті (В), 2 Худт, 18 Джентилетти, 26 Раду (До), 29 Конко, 10 Феліпе Андерсон, 16 Пароло, 21 С. Милинкович-Савич, 23 Онази, 17 Матрі, 88 Кишна

Запасні: 99 Беріша (В), 8 Баста, 19 Лулич, 6 Маурі, 32 Катальді, 87 Кандрева, 14 Кейта.

Пряму відеотрансляцію покажуть телеканали Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". і Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо"..

50'

Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". Матеус заробив картку за небезпечну гру прямою ногою.

47' У Селезньова зафіксували положення "поза грою".

46' Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". Маркевич змінює Федорчука на Данила.

Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". Другий тайм розпочато. У "Дніпра" є 45 хвилин, щоб змінити результат поєдинку.

Пролунав свисток, команди пішли не перерву.

45+1' С. Милинкович-Савич не залишився без уваги.

44' Перше попередження в матчі заробив футболіст "Лаціо" Худт.

43' Селезньов! Ах, Євген. Пробий трохи сильніше головою і міг бути гол.

42' Класно навісив капітан "Дніпра" зі стандарту, але ніхто чомусь не відгукнувся з партнерів по команді.

41' Селезньов заробляє штрафний удар.

34' Ліга Європи. "Дніпро" - "Лаціо": онлайн трансляція матчу. Сьогодні дніпропетровський "Дніпро" грає перший матч групового раунду Ліги Європи проти італійського "Лаціо". Гол! Милинкович-Савич вдало зіграв після навісу у карний майданчик зі стандарту. Футболіст з близької відстані розстріляв ворота Дениса Бойка і рахунок стає 0:1.

32' Ротань виконав штрафний удар, а воротар "Лаціо" перед собою відбив м'яч. Не вистачило людини на добивання, на жаль.

29' Кутовий подав Феліпе Андерсон, якогось розвитку, в принципі, не було.

Нагадаємо, що "Дніпро" проводить сьогоднішній поєдинок при порожніх трибунах через санкції від УЄФА. Під час матчу 1/2 фіналу Ліги Європи проти "Наполі" в Києві вболівальники вибігли на футбольне поле.

24' Матеус увірвався в штрафну італійців, але толком пробити не дозволили захисники. Кутовий подасть Руслан Ротань.

19' забіг В офсайд Євген Селезньов.

16' Небезпечно! Матрі опинився сам на сам з Бойком, але той врятував господарів від вірного моменту.

13' Кутовий на користь гостей, перед цим подавали дніпряни.

Нагадаємо, що став відомий найкращий гравець вчорашнього матчу "Динамо" - "Порту" (2:2)

9' Кишна пробив високо над воротами.

6' Конко зробив закид, але голкіпер "Дніпра" Денис Бойко контролював ситуацію і спокійно забрав м'яч собі.

5' Онази порушує правила. Штрафний для "Дніпра"

Звучить свисток, поїхали! Футболісти "Лаціо" вводять м'яч в гру в центрі поля.

22:00 Команди вже в підтрибунних приміщеннях і готові вийти на поле.

21:50 Сьогоднішній матч обслуговуватиме бригада арбітрів з Північної Ірландії на чолі з Арнольдом Хантером. Допомагати рефері будуть Річард Сторі і Ендрю Нісон, додатковими асистентами призначено: Реймонд Крэнгл і Мервін Сміт. Четвертий арбітр - Сівен Белл.

21:30 Мирон Маркевич сьогодні не зможе розраховувати на Мандзюка, Зозулю і Шахова, які отримали травму. У "Лаціо" серед травмованих виявилися де Врей, Більяр, Клозе і Джорджевіч, аМаурисио відбуває дискваліфікацію.

Нагадаємо слова головних тренерів напередодні матчу:

Мирон Маркевич : "Лаціо" - добротна команда з великою кількістю хороших гравців. Не просто так вона посіла третє місце в серії А.

Стефано Пьоли: Ми граємо з дуже важливим та сильним суперником. Дніпропетровська команда володіє високою технікою і до того ж є атлетично сильною.

Нагадаємо, що команди раніше на офіційному рівні не зустрічалися.

17 вересня, 22:00. Дніпропетровськ, Стадіон "Дніпро-Арена".