Македонія - Україна 0:2

Гол : Селезньов, 59' (з пенальті), Кравець 87'

Попередження : Брдаровски 45+1'Жута58' - Хачеріді 9', Сидорчук 38'

Відбір на Євро-2016. Македонія - Україна: онлайн трансляція матчу. Сьогодні, 9-го жовтня, збірна України провела матч 9-го туру групового раунду кваліфікації на Євро-2016.Фінальний свисток

3 хвилини додав рефері

90' - Відбір на Євро-2016. Македонія - Україна: онлайн трансляція матчу. Сьогодні, 9-го жовтня, збірна України провела матч 9-го туру групового раунду кваліфікації на Євро-2016.Замість Ротаня вийшов Малиновський

87' - ГООЛ! Кравець вийшов сам на сам з Пачовски і спокійно переграв кіпера

86' - Замість Ярмоленка вийшов Караваєв

83' - Ротань навісив з кутового з правого флангу атаки у воротарський майданчик, де не вийшов удар у Ярмоленка.

81' - Небезпечно! Коноплянка не зміг переграти Пачовски після ідеальної передачі Кравця

79' - Заміна у Македонії. Замість Асковски вийшов Несторовски

75' - Кравець замінив Селезньова

73' - Небезпечно! Ярмоленко пробив трохи неточно, хоча напрошувалася передача на партнеров

72' - Небезпечно! Ротань із забійної позиції не влучив по м'ячу після прострілу Коноплянки

68'- Хачеріді забив гол з офсайду. М'яч справедливо не був зарахований

66' - Ивановски замінив Илийоски

65' - Небезпечно! Ярмоленко в дотик намагався переправити м'яч у ближній кут воріт Пачовски, трохи неточно

63' - Шиков на брівці збив Селезньова

59' - ГОООЛ! Селезньов холоднокровно пробив 11-метровий по центру воріт

58' Пенальті! Відбір на Євро-2016. Македонія - Україна: онлайн трансляція матчу. Сьогодні, 9-го жовтня, збірна України провела матч 9-го туру групового раунду кваліфікації на Євро-2016.Жута зіграв рукою у власному штрафному

55' - Дісталося по обличчю Ярмоленко від захисника Македонії,

53' - Збірна України обклала штрафну площу Македонії. Довга позиційна атака підопічних Фоменко завершилася виходом Селезньова один на один з воротарем і подальшим досить спірним офсайдом форварда "Дніпра".

50' - П'ятов легко впорався з подачею Абраими

48' - Селезньов небезпечно пробиває після подачі Коноплянки

Розпочався другий тайм

45+2'
Перший тайм завершився.

45'
Брдаровски заробив жовту

44' - Тим часом збірна Білорусі закінчує перший тайм зі Словаччиною. Рахунок в матчі 0:1 на користь Білорусі

42' - Черговий кутовий збірної України завершився дальнім ударом Риболовлі, дуже неточно

40' - Селезньов випрошує пенальті у арбітра, але безрезультатно. Формальний привід для призначення 11-метрового був, адже захисник македонців тягнув Євгена за футболку.

38' - Сидорчук грубо зіграв у боротьбі за м'яч і заслужено отримав гірчичник. До речі Сергій пропустить наступний матч збірної

36' - Ярмоленко класно знайшов передачею Шевчука, але гравець "Шахтаря" у простій ситуації втратив м'яч

33' - П'ятов впорався з ударом Абраими, який зумів увірватися в штрафний майданчик збірної України

31' - 7-й кутовий збірної України завершився ударом в падінні Ротаня

28' - Сидорчук б'ємо повз ворота з меж штрафного

26' - Ристевски відверто вдарив по ногах Селезньова, суддя мовчить

24' - Илийоски ледь не вийшов сам на сам з П'ятовим, арбітри з запізненням зафіксували офсайд

22' - На рівному місці травмувався Хасані, якого замінив Абдурахими

18' - Селезньов заробив фол в атаці

16' - П'ятов відмінно вибрав позицію і зловив м'яч після прямого удару зі штрафного у виконанні Хасані

14' - Хачеріді сфолив поблизу своєї штрафної

13' - Хасані забрався у поза грою поблизу від штрафній збірної України

11' - Селезньов ледь не замкнув класну подачу зі штрафного у виконанні Ротаня

9' - Хачеріді заробив жовту картку, по волейбольному зігравши в атаці.

7' - Македонці невдало розіграли стандарт, а подальша контр-атака підопічних Фоменка призвела до кутового

6' - Сидорчук ледь не нарвався на гірчичник за фол на Хасані

4' - Ярмоленко красиво обігрався з партнерами, але потім його жорстко зупиняють в центрі поля, арбітр фолу не вгледів

2' - Україна йде в атаку. Активність поки проявляє фланг Євгена Коноплянки

21:47 - Стартовий свисток

21:43 - Звучать національні гімни

21:40 - Команди виходять на поле

Незадовго до початку поєдинку стали відомі стартові склади команд:

Македонія: Пачовски, Брдаровски, Л. Жута, Шиков, Ристевски, Ашковски, Петрович, Алімі, Абраими, Хасані, Илийоски.

Запасні : Мітов-Нілсон, Димитриевски, Мойсов, Рістовскі, Чикарски, Трічковскі, Абдурахими, Трайковски, Нестеровски, Степанович, Ивановски.

Україна: Пятов, Хачеріді, Шевчук, Федецький, Ракицький, Коноплянка, Ротань, Сидорчук, Риболовля, Ярмоленко, Селезньов.

Запасні : Бойко, Шевченка, Кучер, Пилявський, Каменюка, Тимощук, Степаненко, Гусєв, Малиновський, Караваєв, Будковський, Кравець.

Головний тренер української національної команди Михайло Фоменко дав прес-конференцію напередодні гри з Македонією.

Збірна України вже забезпечила собі потрапляння у плей-офф відбору на чемпіонат Європи з футболу, але у команди Фоменко є шанси поборотися за друге місце в групі або, що реальніше, стати кращою 3-й командою групового раунду кваліфікації.

Паралельно матчу в Скоп'є в групі З пройду ще 2 поєдинку: Збірна Словаччини прийме Білорусь, а Іспанія зіграє з Люксембург.

Матч Словаччина - Білорусь в прямому ефірі можна буде подивитися на телеканалі "Футбол 2".

Букмекери у своїх котируваннях очевидну перевагу в цій зустрічі відводять українській національній команді.