Євро-2016: як збірна України обіграла команду Македонії (фото). У першому таймі жодній з команд не вдалося створити гольові моменти.

Напередодні в матчі 9-го туру групового раунду відбору на Євро-2016 з футболу збірна Македонії поступилася збірній Україні з рахунком 0:2.

У першому таймі жодній з команд не вдалося створити гольові моменти. У другому таймі футбольна дружина Михайла Фоменка заграла більш активно. В результаті, на 59-й хвилині матчу збірна Україна отримала право на пенальті - захисник Македонії Жута зіграв рукою у штрафному. Пенальті реалізував Євген Селезньов. А вже під завісу матчу, на 87 хвилині Артем Кравець подвоїв рахунок.

Відбірковий матч на європейську першість між збірними Македонії і України відбувся в Скоп'є на стадіоні Філіпа II.

Суперники збірної України по групі С збірна Іспанії в паралельному матчі обіграла збірну Люксембургу з рахунком 4:0, а Словаччина поступилася Білорусі - 0:1.

Нагадаємо, що 12 жовтня футбольна дружина Михайла Фоменка зустрінеться зі збірною Іспанії, яка з 24 набраними очками є лідером групи С. Матч відбудеться на Олімпійському стадіоні в Києві.