Закінчився "валідольний" матч у Словенії, де збірна України зіграла внічию 1:1. Цей матч стояв багато чого!

Відбір на Євро-2016. Матч-відповідь

Словенія 1:1 Україна

Голи: Цесар 10', Ярмоленко 90+'

Збірна України пробилася на Євро-2016. Закінчився дуже напружений матч у Маріборі, де збірна України вистояла потрібний для себе рахунок. Бречко 90+3

Збірна України: П'ятов, Хачеріді, Шевчук, Федецький, Ракицький, Степаненко, Збірна України пробилася на Євро-2016. Закінчився дуже напружений матч у Маріборі, де збірна України вистояла потрібний для себе рахунок.Коноплянка (Тимощук),

Любіянкіч.

Перший тайм вийшов без розвідки. 13 тисяч глядачів погнали словенську збірну. Вже на першій хвилині були жовті картки. На жаль, після чергового навісу на штрафну почалася плутанина і м'яч відлетів до капітана Цесару, який спокійно забив головою у порожні.

Другий тайм не зняв напруги і така ж гра продовжилася. Багато стикових моментів, брудних підкатів. Драма розгорталася до останньої 95-ї хвилини!

Збірна України вимучила цю путівку на Євро-2016! "Молодці" - скандували українські вболівальники на "Людськи дрт".