Ліга Чемпіонів. Баварія - Ювентус. Чим закінчився матч ? (фото). Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Перша зустріч - 2:2, загальний рахунок - 6:4

Баварія (Мюнхен) - Ювентус (Турін) 4:2

Голи: Погба (5), Куадрадо (28), Левандовскі (73), Мюллер (90+1), Алькантари (108), Коман (110)

"Баварія": Мануель Нойєр - Мехді Бенатиа (Хуан Бернат 46), Франк Рібері (Тьяго Алькантара 101), Роберт Левандовський, Дуглас Коста, Хабі Алонсо (Кінгслі Коман 60), Філіп Лам, Артуро Відаль, Томас Мюллер, Давид Алаба, Джошуа Киммих

"Ювентус": Джанлуїджі Буффон - Самі Хедіра (Стефано Стураро 68), Альваро Мората (Маріо Манджукіч 72), Поль Погба, Ернанес, Алекс Сандро, Андреа Барцальї, Хуан Куадрадо (Роберто Перейра 89), Леонардо Бонуччі, Штефан Ліхтштайнер, Патріс Евра

Попередження: Джошуа Киммих 43, Артуро Відаль 48, Роберт Левандовскі 51, Тьяго Алькантара 109, Хуан Бернат 112 - Самі Хедіра 29, Альваро Мората 38, Штефан Ліхтштайнер 48, Леонардо Бонуччі 53, Хуан Куадрадо 71, Роберто Перейра 103, Стефано Стураро 112

Матч Баварії і Ювентуса став окрасою першого туру і не підвів у другому. Ювентус, який зумів відіграти два голи, прибув в столицю Баварії зовсім не в ролі хлопчиків для биття, яку їм пророкували багато експертів.

Ювентус провів показовий перший тайм - вже на п'ятій хвилині Поль Погба, скориставшись грубою помилкою досвідченого Нойєра, вивів гостей вперед, змусивши Баварію ризикувати.

Німці пішли в атаку великими силами, проте всі їх спроби розбивалися об неприступні редути на чолі з чудовим Буффоном. При цьому сам маестро в гру вступав не так і часто - в основному атаки Баварії захлиналися ще на дальніх підступах до штрафного.

Ювентус, продемонструвавши прекрасне взаєморозуміння в захисті, показав, що і в атаці сопосбен на багато що. На 28-й хвилині колумбієць Каудрадо знущально забив другий гол у ворота Нойєра, розмістивши Баварію на краю прірви.

Під завісу першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами - міг забивати Томас Мюллер, однак ще більш вірним був момент у того ж Куадрадо, але не доля.

Таким чином, глядачі мали задоволення спостерігати дзеркальне відображення першого тайму в Турині - як і в лютому - гості пішли на перерву, ведучи з рахунком 2:0.

Хосеп Гвардіола ще взимку заявив, що покидає Баварію в кінці сезону, проте навіть цей факт зобов'язував популярного тренера каталонського намагатися змінити хід гри. На 60-й хвилині Гвардіола кинув у бій 19-річного Кінгслі Комана.

Гравець, все ще належить Юве, повинен був, за задумом Пепа, внести корінний перелом. До речі, так і сталося, але пізніше, а поки ж надію на порятунок Юаварии дав не юний француз, а Дуглас Коста, який взяв тягар лідерства на себе.

Екс-гравець донецького Шахтаря видав шикарний пас на Левандовскі, який на 73-ій хвилині відіграв один гол, зробивши паралелі з першим матчем ще більш очевидними.

Гол вселив у німців надію і змусила італійців нервувати - у наступні 10 хвилин у Баварії були два моменти, однак обидва рази були зафіксовані офсайди. Старання Кости і Левандовскі підтримав ветеран клубу - Франк Рібері. Ця трійця раз за разом ставила перед туринцям досить складні завдання.

На кінець основного часу матчу подача юного Комана з правого флангу точно на голову Томаса Мюллера завершилася голом у ворота Буффона. 2:2 - і калька з першого матчу зовсім повна.

Абсолютно неймовірний матч продовжився экстратаймом. У ньому були люті обміни ударами - команди, немов боксери в чемпіонських раундах, почали обмінюватися гострими випадами, забувши про центр поля, відразу ж прямуючи до штрафного майданчика суперника.

Баварія діяла більш активно, мабуть, не бажаючи довіряти долю путівки у наступний раунд серії пенальті. Юве ж бажав більше не пропускати і, як часто буває в таких випадках, поплатився. Атака за участю Комана, Мюллера і ще недавно вийшов на заміну, Тьяго Алькантари завершилася ударом останнього - 3:2.

Минуло не більше хвилини, а Кінгслі Коман поставив крапку - Артуро Відаль вирвав м'яч у центрі поля, відпасував його на француза, той пройшов по флангу, зупинився і зряче пробив у дальній від Буффона кут - 4:2 - фантастична розв'язка матчу, доля якого, здавалося, була повністю в руках Ювентуса. Браво, Баварія.

Зазначимо, що в паралельному матчі все було набагато простіше - Барселона вдома з рахунком 3:1 спокійно перемогла Арсенал, юридично оформивши вихід у чвертьфінал.