Прем'єр-ліга: результати матчів 20-го туру, відео голів, таблиця. "Шахтар" розгромив "Металіст", "Зоря" - "Карпати", "Динамо" виграло в Олександрії, а "Олімпік" на виїзді у меншості впорався з "Говерлою".

20-й тур української Прем'єр-ліги стартував у п'ятницю матчем "Шахтаря" і "Металіста", ще три матчі було зіграно в суботу.

"Гірники" розгромили "Металіст" з рахунком 8:1, а Тайсон оформив свій перший хет-трик в УПЛ. Мірча Луческу перемозі з таким рахунком не особливо зрадів. "Можна сказати, що для нас це була тренувальна гра. Хотілося б, щоб вона була більш наближеною до гри, яка на нас чекає в четвер. Не вийшло", - зазначив румунський тренер після гри.

"Динамо" в суботу без проблем обіграло "Олександрію" завдяки голам Віди і Гусєва. Кияни повернули собі три очки переваги над "Шахтарем", а Сергій Ребров зазначив - бачить по своїм підопічним, що вони готові вирвати чемпіонство.

"Ворскла" і "Сталь" голів не забивали, а "Зоря" розгромила "Карпати", які весь другий тайм провели в меншості, а на 89-й хвилині і зовсім залишилися вдев'ятьох. Щоправда, три з чотирьох голів "Зоря" забила ще до перерви.

У неділю головною подією став дебют Катерини Монзуль в ролі арбітра Прем'єр-ліги на матчі "Волині" і "Чорноморця", що завершився внічию. На рахунку жінки-судді дві жовтих картки і одне вилучення капітана одеситів Філімонова. "Олімпік" з 30-ї хвилини був у меншості, але здобув гостьову перемогу над "Говерлою".

Результати матчів туру

"Шахтар" - "Металіст" - 8:1
Голи: Тайсон, 6, 54, 57, Ісмаїлі, 27, Феррейра, 31, Марлос, 67, Едуардо, 86, Бернард, 89 - Корнєв, 16

"Шахтар": П'ятов, Іcмаїлі, Ордець, Кривцов, Срна (Едуардо, 63), Степаненко (Дентіньо, 65), Малишев, Тайсон, Коваленко (Бернард, 46), Марлос, Феррейра

"Металіст": Ильющенков, Бобко, Даценко, Полянський, Зубейко, Касьянов, Ралюченко (Рижук 60), Третьяков (Барилко, 63), Корнєв (Синиця, 66), Соболь, Прийомов

"Олександрія" - "Динамо" - 0:2
Голи: Віда, 15, Гусєв, 44

"Олександрія": Новак, Запорожан, Шендрик, Мікицей, Путраш, Басов, Полярус (Чорний, 60), Банада, Козак (Грицук, 76), Куліш (Леонов, 56), Паламар

"Динамо": Шовковський, Сілва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Сидорчук (Буяльський, 79), Рибалка, Гусєв (Яковенко, 74), Велозу, Ярмоленко, Мораес (Теодорчик, 84)

Зоря - "Карпати" - 4:1
Голи: Любеновіч, 5, Будківський, 21, Тотовицький, 43, Чайковський, 61 - Окечукву, 38

"Зоря": Шевченко, Опанасенко, Форстер, Сіваков, Каменюка, Танковський (Чайковський, 46), Гордієнко, Караваєв, Любеновіч (Сухоцький, 57), Тотовицький, Будківський (Квасов, 68)

"Карпати": Мисак, Мірошниченко, Пластун, Гітченко, Кравець (Новотрясов, 46), Голодюк (Даушвілі, 66), Костевич, Худоб'як, Бланко-Лещук (Гуцуляк, 75), Кадімян, Окечукву

Видалення: Гітченко, 45, Мірошниченко, 89

На 45-й хвилині матчу Любеновіч не реалізував пенальті (промах)

"Ворскла" - "Сталь" Д - 0:0

"Ворскла": Непогодов, Сімінін, Даллку, Дитятьєв, Пердута, Хльобас (Сапай, 74), Ткачук, Скляр, Ребенок, Коломоєць (Ковпак, 82), Шиндер

"Сталь" Д: Паньків, Латіфу, Іщенко, Барановський, Воронін, Карасюк, Каленчук, Р. Малакян, Васін (Кучеров, 90+3), Лазіч (Будник, 85), Е. Малакян (Дебелко, 79)

"Волинь" - "Чорноморець" - 1:1
Голи: Дудик, 90+1 - Смирнов, 45+1

"Волинь": Шуст, Шабанов, Польовий, Жуніч, Логінов, Кравченко, Герасимюк, Богданов (Дудик, 85), Козьбан (Петров, 46), Мемешев, Хомченко (Гуменюк, 42)

"Чорноморець": Боровик, Азацький, Мартиненко, Хочолава, Калитвинцев (Татарка, 80), Смирнов, Філімонов, Ковалець, Коркішко (Барилко, 85), Данченко, Хобленко (Стариков, 56)