"Реал" обіграв "Манчестер Сіті" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Мадридський "Реал" став другим фіналістом Ліги чемпіонів.

Підопічні Зінедіна Зідана у повторному матчі 1/2 фіналу мінімально обіграли вдома "Манчестер Сіті" - 1:0.

Після нульової нічиї на виїзді обидві команди усвідомлювали, що кожен пропущений м'яч буде на весь золота. Гості спробували активніше розпочати зустріч, однак "вершкові" швидко поставили соперникка "на місце".

Перший небезпечний момент виник на 13-й хвилині, коли Роналду міг замикати навіс з флангу. Але Кріштіану пробив головою над поперечиною. "Реал" нарощував перевагу і в підсумку хавдек "Сіті" Фернандо зрізав м'яч у свої ворота після удару Гарета Бейла.

Незадовго до перерви захисник "Реала" Пепе вдруге засмутив Харта, однак арбітри зафіксували у захисника офсайд. Незабаром Фернандіньо мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але удар бразильця прийшовся в штангу.

У другому таймі малюнок гри не змінився. "Реал" продовжував контролювати хід зустрічі, практично не віддаючи м'яч гостям. Ближче до кінця поєдинку "вершкові" трохи віддали ініціативу англійцям, відійшовши назад, але британцям попереду створити нічого не вдалося.

У підсумку, 28 травня в Мілані буде повторення мадридського фіналу 2014-го року. Як повідомляв "Оглядач", напередодні "Атлетіко" зі скандалом обіграв "Баварію" завдяки м'ячу, забитому на виїзді.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу (повторний матч)

"Реал" (Мадрид) – "Манчестер Сіті – 1:0 (перший матч – 0:0)