Євро-2016 Результат матчу Румунія - Швейцарія. Збірні Румунії та Швейцарії зіграли внічию у другому турі групового етапу Євро-2016.

Матч, незважаючи на статус аутсайдер, краще почали румуни. І вже через 18 хвилин атаки команди Іорданеску принесли результат. Ліхтштайнер в штрафний схопив за футболку Кіпчу, і суддя Карасьов вказав на "точку".

Пенальті реалізував Станку - 1: 0.

Для румунського форварда цей пенальті став другим реалізованим на турнірі. Раніше таке вдавалося лише двом гравцям - данцеві Арнесену на Євро-84 і іспанцеві Мендьєта на Євро-2000. Після голу швейцарці пішли відіграватися, і створили кілька небезпечних моментів. Але румунський голкіпер цього вечора був на висоті.

На старті другої половини румуни могли подвоїти рахунок. На першій же хвилині Станку міг робити дубль, але з меж штрафного не влучив у ворота.

А потім Джуру ледь не забив у власні ворота після прострілу Торже - пощастило швейцарцям. Які все ж змогли зрівняти рахунок, реалізувавши стандарт. Після навісу з кута поля румуни відбилися, але на підборі зіграв Мехмеді і в дотик з льоту пробив у правий кут - 1: 1.

Після цього суперники створювали моменти, але діяли виключно обережно - і в однієї, і в іншої команди залишаються шанси на вихід з групи.