Євро-2016-Бельгійці розгромили ірландців на Євро-2016. Збірна Бельгії обіграла ірландців у матчі другого туру групового етапу Євро-2016.

Зустріч відбулася на стадіоні «Матмут-Атлантик» в Бордо і завершилася перемогою збірної Бельгії з рахунком 3:0

На 48-й хвилині відзначився Ромелу Лукаку. На 61-й хвилині півзахисник «Зеніта» Аксель Вітсель подвоїв перевагу бельгійців. Ще через дев'ять хвилин Лукаку оформив дубль.

Підопічні Марка Вильмотса набрали три очки і вийшли на друге місце в групі E. Ірландці з одним очком займають останнє місце. Шведи також набрали одне очко, але йдуть третіми з-за кращої різниці м'ячів. Лідирують у квартеті італійці (6 очок).

18 червня зіграють збірні Ісландії та Угорщини а також команди Португалії та Австрії. «