Румунія 0:1 Албанія

Гол: Садка 43'

Попередження: Мэцел 53', Сэпунару 85' - Баша 6', Мемушай 85'

Румунія - Албанія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Румунія - Албанія. Матч завершено. Румунія залишає Євро-2016.

94' - Станчу (Румунія) пробивав здалеку-повз воріт.

90+3' - Торже (Румунія) заробив гірчичник.

90' - 5 хвилин додав рефері до основного часу матчу.

87' - Маврай (Албанія) небезпечно пробивав повз ворота.

85' - Торже зі штрафного влучив у "стінку" албанців. Румунія - Албанія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Румунія - Албанія.Мемушай і Сэпунару заробили попередження.

83' - Румунія - Албанія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Румунія - Албанія.Заміна у Албанії: Цана поміняв Баша.

81' - Станчу пробивав здалеку, вище воріт.

78' - Станчу (Румунія) пробивав здалеку-повз воріт.

-

Заміна у Албанії: Роші вийшов замість Леняни.

76' - Поперечина! Андоне (Румунія) влучив у каркас воріт.

74' - Синмертян забіг в офсайд.

70' - Мемушай (Албанія) не потрапив в створ.

69' - Торже

(Румунія) пробивав з-за меж штрафного-повз воріт.

68' - Заміна у Румунії: Андоне вийшов замість Попа.

67' - Удар Синмертяна заблокували захисники Албанії.

63' - Мемушай пробивав з-за меж штрафного, Тетерушану з другої спроби впіймав м'яч.

59' - Заміна у Албанії: Балай поміняв автора забитого м'яча Садка

-

Заміна у Румунії: Торже вийшов замість Алібека.

55' - Пауза в грі: форвард Румунії Алібек травмувався.

53' -

Мецел (Румунія) сфолив на лівому фланзі захисту.

52' - Маврай пробивав головою після подачі зі штрафного-повз воріт.

50' - Албанці виходили 2 в 1, але Садка помилився при прийомі м'яча, м'яч у румунів.

47' - Маврай (Албанія) пробивав головою після подачі кутового, вище воріт.

46' - Заміна у Румунії: Синмертян вийшов замість Препелице.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45' - 2 хвилини додав рефері до 1-го тайму.

43' - Румунія - Албанія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Румунія - Албанія. Гол! Садка

забиває за Албанію! Мемушай навісив з правого флангу, Тетерушану помилився на виході, а Садка переправив головою м'яч у ворота.

43' - Алібек (Румунія) не зумів пробити з меж штрафного майданчика "гостей", удар від воріт.

39' - Садка виходив один на один з воротарем румунів, але арбітр зафіксував офсайд.

36' - Після розіграшу кутового Баша пробив вище воріт.

35' - Небезпечно! Мемушай увірвався в штрафну Румунії, 1 обіграв захисника і пробив з гострого кута, Тетерушану перевів круглого на кутовий.

34' - Леняни довго думав, що робити з м'ячем біля чужого штрафного і в підсумку атака албанців захлинулася.

Тетерушану

зловив м'яч після подачі Леняни з лівого флангу.

28' - Довгі закидання до чужого штрафного почали використовувати албанці, поки не результативно.

23' - Небезпечно! Контр-атака Албанії завершилася ударом з близької відстані по порожніх воротах у виконанні Леняни, вище воріт.

20' - Баша

(Албанія) пробивав здалеку, м'яч в руках у Тетерушану.

17' - Мецел пробивав, не влучив у ворота румунів.

14' - Алібек прорвався до штрафного албанців і вирішив витонченим ударом пробити здалеку-повз воріт.

13' - Румуни домінують на полі на початку 1-го тайму.

8' - Станку (Румунія) ефектно зльоту пробивав з метрів 20-і, Беріша відбив м'яч.

Баша (Албанія) грубо зіграв проти Хобана.

5' - Хобан (Румунія) пробивав з дальньої дистанції, м'яч зловив Беріша.

3' - Станчу (Румунія) пробивав з метрів 25-и, вище воріт полетів м'яч.

Матч розпочався!

21:55 - В паралельному матчі групи Швейцарія зіграє з Францією.

21:40 - Вболівальники вже на своїх місцях, ось-ось почнеться гра.

19 червня, в квартеті А відбулися матчі 3-го туру групового раунду чемпіонату Європи-2016: Румунія зіграє з Албанією, а Швейцарії буде протистояти Франція. Збірна Румунії жодного разу не програла албанцям в офіційних матчах: 6 перемог на рахунку румунів, двічі була зафіксована нічия. Раніше команда Румунії на Євро-2016 програла французам і зіграла внічию зі Швейцарією. Албанія, у свою чергу, двічі поступилася: в 1-му турі швейцарцям , а в другому - французам .

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд.

Румунія: Тетерушану, Сэпунару, Григоре, Кирикеш, Мэцел, Хобан, Препелицэ, Попа, Станчу, Верстата, Алібек.

Албанія: Беріша, Хюсай, Айєті, Маврай, Аголи, Баша, Абраши, Мемушай, Ліла, Леньяни, Садка.

Раніше головні тренери збірних поспілкувалися з журналістами напередодні матчу.

Букмекери оголосили котирування на матч Румунія - Албанія

Головний тренер збірної Албанії Джанні Де Бьязи розповів , що його підопічним потрібно сконцентруватися на обороні, адже збірна Румунії дуже сильна при стандартах.

Наставник збірної Румунії Ангел Йорденеску розповів , що його підопічні розуміють, що шанс вийти в плей-офф чемпіонату Європи випадає раз у покоління.

За день до гри команди провели традиційні відкриті тренування.