Швейцарія 0:0 Франція

Попередження: Рамі, Кошельни

Швейцарія - Франція: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Швейцарія - Франція.Матч закінчено! Обидві команди успішно виходять з групи А: 1) Франція (7 очок), 2) Швейария (5 очок).

90' - Арбітр додав 2 хвилини.

86' - Швейцарія - Франція: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Швейцарія - Франція. Тренер робить заміну. Ніко Эльведи (Швейцарія) виходить на поле, Адмір Мехмеді його покидає.

83' - Швейцарія - Франція: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі А Швейцарія - Франція. Кошельни (Франція) отримує картку.

79' - Жельсон Фернандес (Швейцарія) освіжить гру. А Джердан Шакірі порядком втомився і залишить поле.

78' - Дідьє Дешам зробив перестановку. Антуан Грізманн замінений, а не його місце набув Блез Матюіді (Франція).

76' - Небезпечно ! Фантастичний удар Пайє - поперечина і м'яч не перетнув лінію воріт. А навіс з флангу робив Сіссоко.

74' - Бреел Эмболо залишає поле. Харіс Сеферович (Швейцарія) повинен підсилити гру.

66' - Дімітрі Пайє (Франція) небезпечно навішує в штрафну. Захисники вибивають м'яч подалі від воріт.

Футболісти пробили м'яч у стику

63' - Кінгслі Коман йде, а виходить Дімітрі Пайє (Франція).

57' - Небезпечно! Грізманн (Франція) один на один пробивав, але Зоммер рятує Швейцарію.

53' - Жиньяк (Франція) б'є низом з дальньої дистанції - Зоммер на місці.

52' - Рікардо Родрігес (Швейцарія) опинився в офсайді після розіграшу кутового.

48' - Джердан Шакірі (Швейцарія) спробував піти в дриблінг, але м'яч чисто винесли з-під нього. Кутовий. Швейцарія отримає шанс забити.

45' - Команди почали без замін.

Розпочався другий тайм

Перший тайм завершено

Арбітр додав 1 хвилину

45' - Блер Джемайлі (Швейцарія) завдає дальній удар, але набагато вище.

41' - Блер Джемайлі (Швейцарія) здійснює фол. Судячи по свистку, який дав Дамір Скоміна.

38' - Гравець команди Франція порушив правила в атаці. Суддя призначає штрафний.

32' - Блер Джемайлі (Швейцарія) і Адмір Мехмеді обмінюються передачами, але невдало - захисник перехопив м'яч.

29' - Эмболо (Швейцарія) ввійшов з м'ячем в штрафну і пробив з носка - кутовий від Кошельни.

25' - Рамі (Франція) заробив попередження за удар ногою по голові Мехмеді.

23' - Йоан Кабай (Франція) подає кутовий, але не може знайти ні одного зі своїх товаришів по команді. Один із захисників вибиває м'яч.

21' - Мехмеді (Швейцарія) б'є здалеку - м'яч пролетів вище воріт.

20' - Жинья вдарив головою після навісу від Погба.

17' - Погба з лівої ноги завдав дальній удар - поперечина.

17' - Відмінний вихід в атаку від Погба, Грізманн віддав у центр штрафного, де Жиньяку не вдалося завдати акцентований удар.

На матчі президент Франції Франсуа Олланд

14' - Антуан Грізманн (Франція) виконав навіс з кутового, але Янн Зоммер був напоготові і впевнено зіграв на виході.

13' - Знову Погба пробивав небезпечно, Зоммер рятує другий раз після удару Погба.

12' - Небезпечно ! Тепер біля воріт швейцарців. Поль Погба вистрілив по центру з-за меж штрафного. Зоммер рятує.

8' - Небезпечно! Перший кутовий швейцарці все ж подали. Шакірі відмінно навісив у штрафну. М'яч забарився під воротарського майданчика, захисники у швидкому порядку встигли винести його в поле.

5' - Швейцарці заробили кутовий, але арбітр вгледів порушення проти Кошельни.

3' - Перший кутовий удар у матчі - подають французи, але захисники винесли м'яч в поле.

1' - Збірна Франції грає в незвичній білій формі (темні шорти), швейцарці - в червоній (світлі шорти).

Матч розпочався!

21:55 Звучать гімни Швейцарії і Франції.

21:50 Почалася церемонії відкриття матчу господарів турніру.

Сьогодні, 19 червня, на чемпіонаті Європи пройдуть перші матчі 3-го туру. У групі А зіграють лідери квартету Швейцарія і Франція. Швейцарія жодного разу не перемагала французів в офіційних іграх: У 5-и матчах 2 перемоги на рахунку триколірних, тричі поєдинки завершувалися нічиєю. Збірна Франції у двох стартових зустрічах Євро-2016 здобула перемогу над Румунією і Албанією . Швейцарці, у свою чергу, обіграли Албанію, а з румунами зіграли внічию.

Швейцарія - Франція: де дивитися матч

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд.

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Бехрамі, Джемаили, Джака, Шакірі, Эмболо, Мехмеді.

Франція: Льоріс, Жалле, Рамі, Косельні, Евра, Кабай, Сіссоко, Погба, Грізманн, Жиньяк, Коман.

Раніше відбулися традиційні передматчеві прес-конференції за участю головних тренерів команд.

Букмекери визначилися з фаворитами на матч Швейцарія - Франція

Головний тренер збірної Швейцарії Володимир Петкович хоче показати французам, що його підопічні вміють грати так само добре, як вони.

Євро-2016. Календар матчів: розклад і результати ігор

Наставник збірної Франції Дідьє Дешам вважає , що команд сьогодні чекає відкритий матч.

За день до гри збірні провели відкриті тренування.