Євро2016-Завершився перший півфінальний матч Португалія - Уельс. .Португалія - Уельс 2:0: португальці крокують у фінал Євро-2016

Збірна Португалії перемогла команду Уельсу в півфінальному матчі чемпіонату Європи — 2016. Зустріч проходила в Ліоні на стадіоні "Стад де Люм'єр" і завершилася з рахунком 2:0.

Португалія – Уельс – 2:0

Голи: Роналду, 50 (1:0); Нані, 53 (2:0).

Попередження: Алвеш, 71; Роналду, 72 – Аллен, 8; Честер, 62; Бейл, 88.

Перший тайм вийшов закритим, команди грали обережно і обмежилися кількома напівмоментами. На 50-й хвилині подача з кутового завершилася точним і неймовірно потужним ударом головою від Кріштіану Роналду. Через три хвилини Роналду пробив з лінії чужій штрафній, але Нані в останній момент у падінні встиг переправити м'яч у протилежний від голкіпера кут.

Збірна Уельсу завершила виступи на турнірі. Команда Португалії вийшла у фінал Євро-2016, де 10 липня зіграє з переможцем пари Німеччина — Франція.