"Шахтар" обіграв "Янг Бойз" у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. У Львові завершився перший матч між "Шахтарем" і швейцарським "Янг Бойз" в рамках 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Шахтар" 2:0 "Янг Бойз"

Гол: Бернард 27', Селезньов, 75'

Відбувся єврокубковий дебют Паулу Фонсеки на чолі донецького "Шахтаря". Португальський наставник поставив такий же склад, як і в попередніх матчах з "Динамо" і "Зіркою". Знову не було Кучера, Ракицького, Малишева.

З перших хвилин "Янг Бойз" спробував здивувати і до 10 хвилини подав вже 5 кутових. Після такого спурту бразильці "Гірників" прибрали м'яч до своїх ніг і на 27-й хвилині Бернард забив свій гол після передачі Фреда.

У другому таймі "Янг Бойз" залишилися в меншості - червона картка у центрального захисника Витолича.

Едуардо і Марлос могли забивати 2-3 голи, але свої шанси вони не реалізували. Після заміни Едуардо Селезньов забив свій гол - вже у порожні ворота після блискучої контратаки Гірників.

Поєдинок у відповідь відбудеться через тиждень, 3 серпня, в Швейарии на штучному полі.