Фонсека: "Присвячуємо перемогу Каніболоцькому, якому належить операція". Наставник донецького Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував гру з Чорноморцем (4: 1).

Слова португальського фахівця передає офіційний сайт Шахтаря:
«Перш за все я хочу присвятити цю перемогу Антону Каніболоцькому, який травмувався, і, на жаль, йому зараз будуть робити операцію. А також Бернарду, який теж сьогодні отримав травму. Ми ще не знаємо, наскільки це серйозно. Але сьогоднішній матч ми присвячуємо цим двом футболістам.
Якщо говорити про гру, це заслужена перемога. Ми могли швидко визначити результат і забивати ще більше. У першому таймі створили дуже багато моментів. В принципі, по важкому сценарію для нас, Чорноморець повністю закрився в обороні, і нам спочатку не вдавалося її подолати. Проте піти в роздягальню після першого тайму ми могли, ведучи в два-три м'ячі. Відразу після другого гола ми пропустили. Але наша команда продовжила відмінно себе показувати, забила третій і четвертий. Тому я задоволений ».
Нагадаємо, донецький Шахтар розгромив одеський Чорноморець з рахунком 4: 1.