"Шахтар" розгромив "Дніпро". В 5 турі чемпіонату України "Шахтар" впевнено здолали "Дніпро" – 4:0.

Неймовірно, але факт: в семи останніх протистояння цих команд (мова йде про чемпіонат) "Дніпро" здобув п'ять перемог, а два матчі завершив внічию! Розгромна весняна поразка "Шахтаря" взагалі вибухнула гучною сенсацією. Нинішній "Дніпро" був ідеальною мішенню для вендети.

Паулу Фонсека вже не вперше дивує стартовим складом. Так, в основі "гірників" вийшли такі виконавці: позиції на флангах оборони звично зайняли Ісмаїлі і Срна; в центрі захисту діяла пара Ракицький-Ордець; в опорній зоні перебував Фред і Малишев (Степаненко почав гру на лаві запасних) фланги півзахисту були віддані Дентинью і Марлосу; молодий Коваленко розмістився під Едуардо.

"Шахтар" провів два голи протягом двох хвилин. Обидва м'ячі залетіли після подач з кутового. Спочатку Ордець підправив удар Срни, а буквально через мить невисокий Дентинью головою подвоїв перевагу. "Дніпро" спробував провести кілька атак, але потуги гостей завершувалися неточними передачами.

Велика кількість браку спостерігалася у "синіх" і в другому таймі. На 71 хвилині "Дніпро" після активного пресингу втратив м'яч. Сферу підібрав Едуардо, відпасувавши її на Марлоса. Потенційний гравець збірної України пробив точно в дальній кут – 3:0.

На останніх хвилинах зустрічі Срна точно подав на голову Феррейрі – 4:0! Відзначимо три передачі Даріо.

В наступному турі "Шахтар" поміряється силами з "Сталлю". "Дніпро" буде чекати матч з "Зорею".