Українці завоювали три "золота" і " бронзу на чемпіонаті світу з біатлону. Юніори не відстають від іменитих спортсменів

У місті Отепя (Естонія) відбулася спринтерська гонка літнього чемпіонату світу з біатлону, в якій золоту медаль виграла українка Олена Підгрушна. Про це свідчать результати, розміщені на сайті Федерації біатлону України.

Підгрушна показала найкращий час - 22:18.5, при цьому вона зробила лише один промах на другому вогневому рубежі.

Ще одну медаль, бронзову, на цих же змаганнях отримала ще одна українка, Ірина Варвинець, яка відстала від Підгрушної на 20.4 секунди з одним промахом. Друге місце дісталося представниці Південної Кореї Ганні Фролиной.

У спринті юніорів золоті медалі отримали представники України Анастасія Меркушина та Антон Мігда.