"Ворскла" переграла "Динамо". В 6 турі УПЛ "Динамо" на "Олімпійському" несподівано поступилося полтавським гостей (0:2).

Після перерви на матчі збірних у "Динамо" буде строгий календар, тому сьогоднішня перемога була обов'язковою. "Ворскла" останніх три поєдинки звела до нічиєї і прагнула продовжити свою безпрограшну серію.

Зі стартовим свистком футболісти "Динамо" пішли у наступ. Кияни провели 3-4 атаки, але реальної загрози воротам Непогодова створити не вдалося. А на 15 хвилині груба помилка Морозюка, який відпасував назад Шовковському, дозволила Коломойцу зіграти на випередження і відкрити рахунок у матчі.

Пропущений гол повинен активізувати "біло-синіх", проте посиленого руху вперед не спостерігалося. Все відбувалося дуже мляво, підопічні Реброва майже не створювали гостроти. Така ситуація тривала до кінця першого тайму, тому в роздягальню київські футболісти пішли під свист "Олімпійського".

Після перерви "Динамо" почало атакувати трохи інтенсивніше. Сергій Ребров випустив Гусєва і Гладкого для посиленого нападу. Останній мав фантастичний момент на 68 хвилині, але дивом пробив повз ворота після пасу Ярмоленка. Відразу після цього Шовковський був змушений вдруге виймати м'яч з сітки. Непогодов класно вибив м'яча на фланг, там його підібрав Кобахідзе і відпасував на Коломойця, а Юрій прекрасним ударом у ближню дев'ятку подвоїв рахунок.

До закінчення гри кияни мали ще кілька чудових моментів, але десь не вистачало точності, а десь навіть удачі. "Ворскла" теж не забувала бігати в контратаки, особливо активним був Кобахідзе.

"Ворскла" перемагає і набирає 9 пунктів, а "Динамо" сьогодні не поповнив свій очковий запас і дає шанс "Шахтарю" відірватися.