"Динамо" зіграло внічию з "Шахтарем" в чемпіонаті України. Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" не змогли визначити сильнішого в центральному матчі 7-го туру чемпіонату України. Напружений поєдинок у Харкові завершився внічию 1:1.

Обидві команди активно розпочали зустріч, демонструючи високий темп гри. Кияни могли відкрити рахунок вже на 2-й хвилині матчу - Ярмоленко класно відкотив на Буяльського, однак постріл Віталія з метрів 13-ти потягнув П'ятов.

Через кілька хвилин голкіпер "Шахтаря" знову врятував свою команду, не давши переграти себе Мораєсу, коли бразилець вийшов з кіпером один на один. "Шахтар" відповів моментом Коваленко, який після передачі Бернарда в дотик пробив впритул зі штангою.

І все ж першими рахунок відкрили саме гості. В середині першого тайму Срна завалив у своїй штрафній Макаренка і арбітр вказав на "точку". Пенальті впевнено реалізував Гусєв, развев м'яч і П'ятова по різних кутах.

Пропущений гол дещо дезорієнтував "гірників" і деякий час вони приходили в себе. А "Динамо" спокійно володіло ініціативою, впевнено стримуючи атакувальні потуги господарів.

Після перерви підопічні Паулу Фонсеки накрутили темп, ставши активніше йти вперед. Головну скрипку в грі "Шахтаря" виконували бразильці. Фред, Марлос і Бернард регулярно турбували динамівську оборону своїми проходами і переміщеннями по полю.

Ближче до кінця зустрічі команда Сергія Реброва стала все більше притискатися до своїх воріт, за що і поплатилася на 75-й хвилині. Бутко навісив справа, а Дентіньо виринув з-за спини Хачеріді, вколотивши м'яч у нижній кут воріт Шовковського.

"Шахтар" (Донецьк) – "Динамо" (Київ) – 1:1

Голи: Дентіньо, 75 – Гусєв, 24, з пенальті

"Шахтар": 30. П'ятов – 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 8. Фред, 11. Марлос, 74. Коваленко, 10. Бернард, 19. Феррейра

Запасні: 26. Шевченка, 2. Бутко, 18. Ордець, 17. Малишев, 9. Дентіньо, 12. Ньому, 22. Едуардо

"Динамо": 1. Шовковський – 2. Сілва, 10. Ярмоленко, 11. Мораєс, 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 20. Гусєв, 24. Виду, 27. Макаренка, 29. Буяльський, 34. Хачеріді

Запасні: 72. Рудько, 5. Антунеш, 7. Гладкий, 9. Морозюк, 15. Циганков, 19. Гармаш, 32. Федорчук