"Динамо" розгромило "Олімпік". Футболісти київського "Динамо" в цей раз не підвели Сергія Реброва, під яким захиталося тренерське крісло .

У виїзному матчі в Сумах був розбитий донецький "Олімпік" - 0:4.

Рахунок у грі було відкрито вже на 8-й хвилині, коли Дерлис Гонсалес, накрутивши відразу чотирьох опонентів, прострілив у воротарський майданчик. А там 18-річний Віктор Циганков переправив м'яч у ворота – 0:1.

На 27-й хвилині кияни подвоїли перевагу. За хвилину до цього Володимир Доронін зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр призначив 11-метровий удар. До точки підійшов Мораєс і шанс не упустив – 0:2.

Третій гол кияни забили вже після перерви. На 59-й хвилині Андрій Ярмоленко, який вийшов на поле замість Циганкова, зробив класний прохід по флангу і подав в центр, де вільний Гонсалес точно пробив по воротах – 0:3.

Розгром "Олімпіка" був оформлений на 78-й хвилині – Сидорчук прострілив у воротарський. Там з першим ударом Бесєдіна впорався голкіпер господарів поля Махарадзе, після чого м'яч відскочив і влучив у ногу Федорчуку, який пробив у поперечину. Але з другої спроби Валерій уже не схибив – 0:4.

Тепер підопічним Сергія Реброва належить переключитися на єврокубки. У середу, 28 вересня, "Динамо" в рамках групового етапу Ліги чемпіонів проводить виїзний матч проти турецького "Бешикташа".