"Динамо" зіграло внічию з "Бешикташем" у другому турі Ліги чемпіонів. Київське "Динамо" набрало перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

У другому турі групи В "біло-сині" зіграли на виїзді внічию з турецьким "Бешикташем" - 1:1.

Господарі активно розпочали зустріч, з перших хвилин захопили ігрову та територіальну перевагу. Підопічні Сергія Реброва в основному захищалися, допускаючи багато браку при переході з оборони в атаку.

Турки сповна скористалися пасивністю гостей попереду, ставши все частіше підбиратися до воріт Рудько. І "Бешикташ" досяг свого на 29-й хвилині. Корзун збив Абубакара біля своєї штрафної, а Рікардо Куарежма ідеально виконав стандарт, розкішно перекинувши стінку і не залишивши ніяких шансів нашому голкіперу.

Після перерви динамівці заграли активніше. Ребров явно сказав гравцям у роздягальні, щоб вони не соромилися при можливості пробивати і це почало давати плоди.

Обидві команди стали демонструвати відкритий футбол і результат не змусив себе чекати. В середині другого тайму "Динамо" заробило штрафний, Риболовля навісив на дальню штангу, а вийшов на заміну Циганков точно пробив повз воротаря.

Забитий м'яч надихнув киян. Вони почали все більше нагнітати на половині поля суперника і мали чудовий шанс вийти вперед. На 86-й хвилині Ярмоленко вийшов один на один з голкіпером, однак переграти Фабрі не зумів.

Таким чином "Динамо" набирає своє перше очко в групі "В". Наступним суперником киян стане португальська "Бенфіка".