Українська плавчиха Зевіна завоювала "золото" Кубка світу в Пекіні. Українці не було рівних на одній з дистанцій.

В Пекіні, Китай, відбувся черговий етап Кубка світу, на якому виступила українська плавчиха Дарина Зевіна.

Українка стала найкращою на дистанції 200 метрів на спині. Зевіна показала результат 2:01.61, зумівши в черговий раз в сезоні обійти чотириразову чемпіонку Олімпіади в Ріо Катінку Хоссу з Угорщини. Її результат - 2:04.68.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань. Кубок світу проходив у Пекіні. Наша спортсменка виборола дві нагороди - "золото" та "срібло". На дистанції 200 метрів на спині Зевіна показала результат 2 хвилини 01,61 секунди і на 03,07 секунди випередила олімпійську чемпіонку Ріо-2016 з Угорщини Катінку Хоссу.

Дистанцію 100 метрів на спині Зевіна подолала за 57,35 секунди. Вона лише на 0,79 секунди програла Хоссу. 50 метрів на спині українка завершила з четвертим результатом.