"Динамо" не зуміло обіграти "Чорноморець". В 11 турі УПЛ "моряки" по грі не поступилися "Динамо" – 1:1.

Єдиний м'яч за "Динамо" провів Мораєс. Євген Хачеріді "відзначився" автоголом. У понівеченій негодою Одесі місцевий "Чорноморець" зустрічав столичне "Динамо".

Враховуючи сенсаційну нічию "Шахтаря", команда Сергія Реброва повинна була отримувати три пункти. Тренер гостей у зв'язку з травмою Гармаша поставив в центральну зону Федорчука, поруч з Валерієм бігав Сергій Рибалка. На флангах "Динамо" діяли Громов і Ярмоленко, а в нападі – Мораєс. Функції захисту воріт Рудько були покладені на плечі і ноги Макаренко, Види, Хачеріді, Даніло Сілви.

Як не дивно, але протягом першого тайму одесити грали значно гостріше. Реалізуй "моряки" хоч половину своїх моментів – на перерву команди пішли при рахунку на користь "Чорноморця".

Вже на 11-й хвилині Хачеріді наступив на п'яту Хобленко, коли той намагався вийти один на один з Рудько. Питання епізоду був у тому, тягне фол Євгенія на штрафний або на пенальті. Арбітр Ігор Пасхал жестом показав, що гру потрібно продовжувати. Також хороші моменти мали Коркішко, Хобленко, Татарков, а Смирнов з кількох метрів не влучив у ворота! "Динамо" ж свій шанс використав. Ярмоленко заробив кутовий. М'яч після розіграшу стандарту опинився у Сидорчука. Сергій намагався парашутом закинути за комір Боровику, але влучив у поперечину. На добиванні першим виявився Мораєс.

Загалом, у першій половині матчу кияни запам'яталися не тільки взяттям воріт, але і великою кількістю неточних передач. Особливо "старався" Рибалка. "Бенфіка" за такі обрізки буде карати нещадно.

У другому таймі господарі збавили оберти, але й столичні гості не вражали. Хоча на 61 хвилині Мораєс, а через кілька секунд Громов могли подвоїти перевагу "Динамо", але удар бразильця парирував Боровик, в Артем потрапив у поперечину.

Чи не на останній секунді матчу,  як Євген Хачеріді після подачі моряків переправив сферу у власні ворота! Отже, кияни набирають 23 бали, а одесити – 18.

У наступному турі "Динамо" зіграє проти "Олександрії", "Чорноморець" вдома прийматиме "Ворсклу".