"Шахтар" достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи, розгромивши в гостях "Гент". На виїзді в Бельгії донецький "Шахтар" здобув чергову перемогу і достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи

Група Н

"Гент" - "Шахтар": 3:5

Голи: Каліфа Кулібалі 1', Пербе 83', Мілічевич 89' - Марлос 36', Тайсон 41', Степаненко 45'+, Фред 67', Ферейра 87'

Перемога в гостьовому матчі Гірників означає дострокове перше місце в групі і вихід в плей-офф Ліги Європи.

На 20-й секунді матчу нападник "Гента" височенний Кулібалі приголомшив гостей, забивши такий швидкий гол. Але Гірники змогли прийти в себе після пропущеного м'яча і перевернуль гру, забивши три голи ще в першій половині матчу.

У другому таймі Фред зняв всі питання на 67-й хвилині, забив розкішний гол у дев'ятку. Під кінець зустрічі господарі поля скоротили рахунок у матчі - Пербе замкнув передачу на дальній штанзі. Але вже через пару хвилин Факундо Ферейра забив свій гол. Господарі останніми забили в цьому матчі - всього 8 голів на дві команди.

До речі, гол Кулібалі у ворота П'ятова став першим пропущеним в груповому раунді ЛЄ в нинішньому сезоні.

У паралельному матчі нашої групи "Брага" і "Коньяспор" зіграли з рахунком 2:1.

Становище у групі Н після 4-го туру:

Нагадаємо, що ще в одному матчі 3 листопада "Зоря" не змогла дотиснути "Фейєнорд", зігравши внічию 1:1.