Шахтар легко розгромив Коньяспор. Підопічні Фонсеки здобули п'яту поспіль перемогу в своїй групі, не помітивши на полі турецький Коньяспор (4:0).

У рамках групи Н зустрічалися головний лідер і главний аутсайдер. На щастя, Шахтар у цій грі повністю виправдав свій статус фаворита, без проблем здолавши турецьку команду на своєму полі. Зазначимо, що саме і з гри проти Коньяспор починали свій похід у Лізі Європи підопічні Фонсеки — тоді в Коньї все було набагато важче, адже Шахтар переміг лише з рахунком 1:0.

Гірники вже з перших хвилин почали активну гру попереду, всім виглядом показуючи свою перевагу в усіх компонентах. Незважаючи на те, що у складі донеччан вийшло шість вихованців клубу, серед яких були дебютанти, господарям поля вдалося без проблем вже до десятої хвилини повести в рахунку. Бернард з правого краю робив подачу в чужу штрафну, після чого не зрозумів одне одного воротар і захисник Коньяспор, в результаті чого від Бардакчі м'яч влетів у сітку воріт Киринтили — 1:0. Практично відразу ж після пропущеного м'яча, у турків травмувався і був вимушено замінений їх капітан — Алі Чамдали, що також вдарило по силам підопічних Айкута Коджамана.

Турки протягом першої половини, як і у всій грі, нічим розумним біля воріт Шевченко не відзначилися. Гірники всю гру контролювали ситуацію на полі, що дозволило їм подвоїти свою перевагу в першому таймі: Бернард перехопив м'яч на чужій половині поля і віддав на Тайсона, після чого той прокатав круглого в чужу штрафну на Дентіньо, а той без проблем пробив повз воротаря у сітку.

У другому таймі серед найбільш небезпечних епізодів біля воріт українців можна згадати лише удар від косовара Хутра, коли Шевченко взяв м'яч в свої руки, а також спроби Хадзиахметовича, коли також не схибив воротар. Шахтар, в свою чергу, забив ще два м'ячі у ворота Киринтили. Спершу відзначився Едуардо, який вийшов на заміну, який після навісу від Даріо Срни чи не першим своїм дотиком в матчі головою відправив м'яч точно в кут воріт гостей — 3:0. А трохи перегодом рахунок остаточним зробив Бернард, який красивим ударом черпачком переграв кіпера після дальньої передачі від Борячука — 4:0.

Таким чином, Шахтар продовжує свою серію перемог в цьому груповому етапі Ліги Європи, ще й до того ж ставши найрезультативнішою командою розіграшу на даний момент — 17 м'ячів.

Шахтар – Коньяспор 4:0
Голи : Бардакчі, 10 (у свої ворота), Дентіньо, 36, Едуардо, 66, Бернард, 74

Шахтар: Шевченко — Срна, Ордець, Кривцов, Матвієнко – Тайсон (Едуардо, 64), Малишев, Коваленко (Танковскій, 46), Бернард — Дентіньо, Борячук (Степаненко, 79)

Коньяспор : Киринтили — Шахинер, Ай, Бардакчі, По — Мбамба, Чамдали (Хутра, 16), Финдикли, Хадзиахметович – Мілошевіч (Сонмез, 63), Хору (Байич, 83)

Попередження : Борячук, Коваленко, Срна, Степаненко