У матчі 17 туру чемпіонату України з футболу «Ворскла» вирвала нічию у київського «Динамо» (ВІДЕО).  Гра завершилась із рахунком 2:2.

Сьогодні, 3 грудня, у матчі 17 туру Чемпіонату України з футболу полтавська «Ворскла» приймала київське «Динамо». Гра завершилась із рахунком 2:2, передає Ukr.Media.

Гра відбувалася на фоні засніженого газону. До даних умов краще пристосувалося київське «Динамо», яке вже на 5 хв зустрічі відкрило рахунок. У пусті ворота відправив м'яч Сидорчук, після передачі Мораєса. Через 10 хв гості подвоїли свою перевагу. У штрафній «Ворскли» збили Циганкова, а Ярмоленко впевнено реалізував пенальті.

Однак, полтавський клуб зміг організувати гідну відповідь, зрівнявши рахунок ще у першому таймі. Спочатку гол забив Турсунов, він замкнув передачу від Ребенка з лівого флангу. Згодом гол забив сам Ребенок, який використав помилку воротаря та захисту «Динамо».

У другому таймі, кияни заволоділи ініціативою на полі. Забити міг Ярмоленко, який вийшовши сам на сам. Також, хорошу нагоду відзначитись мав Сидорчук, однак із 12 метрів пробив вище воріт. У підсумку нічия 2:2.

Даний результат повністю задовольнив головного тренера полтавської «Ворскли» Василя Сачка.

«Грали від оборони, знаючи, що у нас будуть вільні зони. Попереду сьогодні добре виглядав Кобахідзе - за рахунок своїх швидкісних нестандартних дій. І це призвело до голів у ворота «Динамо». Сьогодні ми могли програти, але могли і виграти. Так що нічия - закономірний результат», – розповів Сачко.