Хохма дня: Корова, собака перервали футбольний матч у Болгарії - відео епічно курйозу. Ніхто з футболістів або персоналу не ризикнув прогнати тварин з поля.

Неймовірно кумедний епізод стався під час товариського футбольного матчу, в якому болгарський "Ботев" приймав команду АЕЛ з Лімассола. По ходу зустрічі поєдинок був перерваний через вийшла на полі корови, передає Ukr.Media.

Ніхто з гравців або персоналу не ризикнув прогнати тварина з поля, тому довелося дочекатися, поки воно саме покине поле. Однак, корова виявилася не єдиною тваринкою, зайшла "на вогник" до футболістів - слідом за нею на поле вибігла собака-пастух, неабияк повеселив присутніх.

Коли ж неждані гості покинули газон, суддя дозволив командам продовжити зустріч. У підсумку товариський матч з елементами курйозу завершився перемогою АЕЛ з рахунком 3:1.