Як Ярмоленко на Кубку світу забивав туркам. Збірна України здобула перемогу над Туреччиною в 7-му турі відбору на Кубок світу-2018.

Збірна України здобула перемогу над Туреччиною в 7-му турі відбору на Кубок світу-2018, передає Ukr.Media. Зустріч у Харкові 2 вересня завершилася перемогою синьо-жовтих над командою Мірчі Луческу з рахунком 2:0.

Матч розпочався з активних атак і постійного пресингу збірної України. Свої моменти протягом двох хвилин втратили Коваленко та Степаненко. Але на 18-й хвилині наша команда вийшла вперед. Відзначився Андрій Ярмоленко, який отримав передачу в штрафний від Степаненка і не залишив шансів голкіперу турків Бабаджану. Щоправда, арбітр перед цим не помітив офсайд у новоспеченого гравця дортмундської "Боруссії".

На 41-й хвилині Ярмоленко оформив дубль. Коноплянка, здійснивши рейд лівим флангом, віддав у штрафний на Андрія. Той витримав паузу і, поклавши на газон захисників і голкіпера, пробив у порожні ворота. При цьому суддя не помітив, що гольовий пас Коноплянка віддавав після того, як м'яч вийшов за межі поля. В другому таймі Туреччина намагалися відігратися, але рахунок у цій грі більше не змінився.