Німецькі ЗМІ: Ярмоленко - нове явище для Бундесліги(відео). Українцю Андрію Ярмоленко вистачило 63 хвилини, щоб стати кращим гравцем матчу Аугсбург — Борусія Д.

Німецька преса поступово починає звикати до того, що в їхньому чемпіонаті з'явилася нова зірка, передає Ukr.Media.

Ім'я йому — Андрій Ярмоленко! Вчора наш атакуючий півзахисник вийшов у стартовому складі своєї команди на виїзний поєдинок проти Аугсбурга і всього за 63 хвилини встиг заробити звання кращого гравця поєдинку за версією всіх авторитетних тамтешніх ЗМІ. На його рахунку гол і гольова передача, які забезпечили команді перемогу з рахунком 2:1...

Головне видання Рура Revier Sport також не залишилося осторонь, нагородивши українського футболіста найвищою оцінкою в команді і повідомивши громадськості, що Бундесліга отримала в особі Андрія нове даний явище...