ЧС-2018. Україна програла у вирішальному матчу з Хорватією

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився останній матч групової стадії відбору в групі I між Україною та Хорватією.

Відбір на ЧС-2018.  Україна - Хорватія: 0-2

Група І, 9 жовтня

Голи: Крамарич 62, 70

На кону цього матчу стояло питання виходу на чемпіонат світу 2018 в Росії. Перемога кожної з команд давала шанс поборотися в стикових матчах плей-оф, передає Ukr.Media.

Перша половина матчу була дуже цікавою з обох сторін. Хорвати з перших хвилин вирішили взяти високий пресинг і це в них виходило, але потім українці перейшли в атаку і мали кілька моментів, щоб забити. Коноплянка, Степаненко могли забивати. Але перша половина матчу завершилася без голів.

На другий тайм команди вийшли трохи з різними настроями. Хорвати взяли м'яч під контроль і не давали можливості господарям зачепитися за комбіновану гру. На 62-й хвилині після другої поспіль подачі Модріча Крамарич ударом головою точно поклав м'яч у кут. На 70-й хвилині той же Крамарич після пасу від Ракітіча зробив дубль.

Другий гол повністю деморализировал команду Шевченка. Головний тренер зробив три заміни, випустивши Коваленко, Сидорчука та Бесєдіна.

Таким чином, збірна України припиняє боротьбу за вихід на ЧС-2018. Хорватія гратиме в плей-офф.

Підсумкова турнірна таблиця відбору на ЧС-2018

Збірна Туреччини не змогла втримати переможний рахунок у Фінляндії 2:2, а Ісландія прогнозовано обіграла Косово 2:0.