Шахтар переміг Фейєнорд у 3 турі групового етапу Ліги чемпіонів. За Шахтар дублем відзначився Бернард. (Фейєнорд – Шахтар – 1:2)

Шахтар переміг Фейєнорд у 3 турі групового етапу Ліги чемпіонів,передає Ukr.Media.

За Шахтар дублем відзначився Бернард. У Фейєнорда єдиний гол забив Бергейс.

Господарі відкрили рахунок, забивши швидкий гол. Вільєна пробив з-за меж штрафного, Пятов відбив незручний м'яч перед собою, а Бергейс у падінні головою добив у ворота.

Шахтар, який володів ініціативою весь перший тайм, відігрався на 24-й. Фред з центра поля зряче прошив захист Фейє, а Бернард обвів голкіпера і забив у порожні ворота. За 10 хвилин Факундо Феррейра забив другий гол гостей, але арбітр справедливо скасував взяття воріт через офсайд.

На старті другого тайму Шахтар таки зумів досягти свого. Марлос віддав по флангу на Бутка, і після навісу Богдана Бернард з лінії воротарського скинув головою снаряд у сітку.

Фейєнорд виглядав розгубленим і міг на щось розраховувати лише після вилучення Ракицького. Захисник збірної України виразно притримав суперника та отримав другу жовту. Втім, залишившись у меншості, Шахтар діяв навіть гостріше. Фейєнорд розкривався, і Марлос та Коваленко змарнували непогані шанси. Господарі все ж могли відігратись на останніх секундах, але Пятов потягнув удар з другого поверху.

Команда Фонсеки зміцнює свою другу позицію в групі F. Шахтар набирає 6 очок, що на 3 більше, ніж у Наполі. У Ман Сіті максимальний врожай пунктів (9).