Українець Андрій Ярмоленко записав на свій рахунок один з п'яти голів у ворота "Магдебурга". "Боруссія" Ярмоленко розгромила "Магдебург", один з голів на рахунку українця

Півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин у матчі Кубка Німеччини проти "Магдебурга" з третьої ліги чемпіонату країни, передає Ukr.Media.

Кубок Німеччини.

"Магдебург" - "Боруссія" Д - 0:5

Голи: Гонсало Кастро (42), Александер Ісак (47), Андрій Ярмоленко (73, пен.), Марк Бартра (79), Шінджі Кагава (90)

Поєдинок завершився перемогою команди Бундесліги з розгромним рахунком 5:0, а один з м'ячів забив українець - на 73-й хвилині Ярмоленко забив з пенальті.

Зазначимо, що і Євген Коноплянка допоміг своєму "Шальке" пробитися в наступний раунд Кубка Німеччини.