Кубок України. "Маріуполь" розгромив у гостьовому матчі "Таврію" і вийшов у чвертьфінал. Матч завершився з рахунком 0:5.

У Бериславі (Херсонська область) завершився другий матч 1/8 Кубка України з футболу, в якому сімферопольська "Таврія" приймала "Маріуполь" і програла з великим рахунком, повідомляє офіційний сайт турніру, передає Ukr.Media.

Матч завершився з рахунком 0:5.

Якщо в першому таймі кримчани ще протистояли супернику майже на рівних, поступившись з мінімальним рахунком, то після перерви пропустили відразу три голи.

Рахунок на 36-й хвилині відкрив Андрія Борячук, права на якого належать донецькому "Шахтарю".

Відразу після перерви, на 54-й хвилині, ще один орендований у "Шахтаря" гравець "Маріуполя" В'ячеслав Танковський подвоїв перевагу гостей, а дубль третього гравця "Шахтаря", який відзначився за "Маріуполь" в цьому матчі Андрія Коробенко (на 70-й і 82-й хвилинах) дозволив "Маріуполю" довести справу до розгромної перемоги - 4:0.

Нарешті, на 90-й хвилині Борячук зробив дубль - 0:5.