Матч закінчено! "Динамо" оформляє путівку в плей-офф Ліги Європи. "Янг Бойз" - "Динамо": 0:1 події матчу.

"Янг Бойз" 0:1 "Динамо", передає Ukr.Media.

Гол: Буяльський 70'

Попередження: Эбишер 31' - Корзун 11', Кравець 65', Буяльський 75', Гармаш, 90+3'

Матч закінчено! "Динамо" оформляє путівку в плей-офф Ліги Європи.

90+6' - Бущан ловить м'яч після удару Нуху головою.

90+3' -

Гармаш порушив правила.

90+1' - Сулеймані пробив з-за меж штрафного - повз.

5 хвилин додано до основного часу матчу.

90' - Бущан врятує "Динамо" після удару Нгамале - кутовий.

87' -

Заміна у "Динамо": Шепелєв змінює Буяльського.

84' - Небезпечно! Бущан рятує киян після удару Эбишера з лінії штрафного - кутовий.

81' - Небезпечно! Хачеріді ледь не зрізав м'яч у власні ворота - Бущан виручив, кутовий.

80' -

Заміна у "Янг Бойз": Замість Фасснахта виходить Шик.

78' - Нгамале пробивав головою - вище воріт.

77' - Виду заблокував удар Нгамале - кутовий.

75' -

Буяльський зірвав атаку господарів. Динамівець пропустить наступний матч киян в ЛЕ.

72' -

Заміна у "Янг Бойз": Нгамале змінив Нсаме.

70' -

Гол! Буяльський потужним ударом з лінії штрафного вразив ворота "Янг Бойз".

69' - Бущан зловив м'яч після удару Ассале.

66' - Бущан невпевнено відбив м'яч після удару Лотомба з кута штрафного - кутовий.

65' -

Кравець жорстко сфолив на Ебишере.

63' - Буяльський забиває м'яч у ворота господарів, але раніше Мораєс опинився в офсайді.

60' - Небезпечно! Після подачі з кутового Кравець пробивав головою - Фон Бальмос зумів відбити м'яч, а на добиванні кияни пробивали невдало.

60' - Гонсалес навісив з правого флангу - захисник господарів виніс м'яч на кутовий..

58' - Сулеймані невдало виконав навіс на Ассале - удар від воріт.

51' - Небезпечно! Сулеймані після розіграшу вільного пробив поруч зі штангою.

50' - Бущан привіз вільний удар біля своїх воріт, метрів 15 до воріт.

47' - Небезпечно! Кравець пробивав з метрів 15-й - вище воріт.

46' -

Заміна у "Динамо": Кравець змінив Кендзьору.

Розпочався другий тайм!

1-й тайм завершено.

45' - Небезпечно! Нсаме з 4 метрів вирішив не бити, а віддавати передачу - пощастило киянам.

44' - Гармаш порушив правила поблизу свого штрафного.

39' - фон Бальмос зловив м'яч після подачі Морозюка зі штрафного.

38' - Мораєс заробив штрафний.

34' - Небезпечно! Мораєс пробивав п'ятою з лінії воротарського - Мбабу виніс круглого з стрічки.

34' - Морозюк заробив кутовий.

33' - Мораєс збив Эбишера в центрі поля.

31' -

Ебишер порушив правила в центрі поля.

26' - Ассале пробив з кута штрафного - Бущан зловив м'яч.

25' - Ассале ледь не забив ударом через себе - не зумів як слід влучити по м'ячу форвард.

24' - Дальній удар Ассале заблокований захисниками гостей.

21' - Виду надійний в обороні, перервавши простріл з правого флангу.

16' - Штанга! Після подачі з кутового Нуху головою пробив у штангу, потім на добиванні Нсаме пробив прямо у партнера по команді.

12' - Сулеймані зі штрафного пробив прямо в "стінку" киян.

11' -

Корзун порушив правила поблизу свого штрафного.

10' - Небезпечно! Фасснахт пробивав зльоту з-за меж штрафного - вище воріт.

10' - Кендзьора в центрі поля збив Ассале.

8' - Лотомба поблизу своєї штрафної збив Гонсалеса.

6' - Після подачі зі штрафного Нуху пробив головою - м'яч рикошетом від Кендзьори пішов на кутовий.

5' - Мбабу прорвався по правому флангу і виконав простріл - захисник "Динамо" виніс м'яч.

4' - Ассале забіг в офсайд.

2' - Морозюк в центрі поля збив Мбабу.

Матч розпочався!

19:58 - Команди виходять на поле. Звучить гімн Ліги Європи.

Склади команд:

"Янг Бойз": фон Бальмоос – Лотомба, фон Берген (к), Нуху, Мбабу – Соу, Эбишер – Сулеймані, Фасснахт – Ассале, Нсаме.

Запасні: Марко Вольфли, Марко Бюрки, Мумі Нгамале, Торстен Шик, Грегорі Вютріх, Лоріс Беніто, Свен Йосс

"Динамо": Бущан – Кендзьора, Виду, Хачеріді, Піваріч – Корзун, Гармаш, Буяльський – Морозюк (к), Гонсалес – Мораєс.

Запасні: Коваль, Шепелєв, Гусєв, Кравець, Миколенко, Кадар, Вантух.

2 листопада "Динамо" проведе матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи проти "Янг Бойз". Команди дуже добре знайомі один з одним: саме "Янг Бойз" вибили киян з Ліги чемпіонів, а в 3-му турі групового раунду ЛЄ команди поділили очки. Зазначимо, у разі перемоги підопічні Хацкевича вийдуть до раунду плей-офф, а ще якщо в паралельному матчі групи "Партизан" і "Скендербеу" зіграють внічию - "Динамо" гарантує собі 1-е місце в квартеті.

За день до гри відбулися традиційні передматчеві прес-конференції.

Головний тренер "Янг Бойз" Аді Хюттер розповів, що його команда знає про суперника все.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич згадав про повторній грі з "Янг Бойз" в кваліфікації Ліги чемпіонів і запевнив, що команда розібрала всі помилки тієї гри.