"Шахтар" у результативному матчі обіграв "Олімпік". У центральному матчі 17-го туру Прем'єр-ліги Шахтар взяв верх над Олімпіком — 4:2.

Під зовні напруженому матчі (Факундо Феррейра з одного боку і Володимир Прийомів з іншого оформили по дублю) інтриги майже не було, передає Ukr.Media. Шахтар з легкістю двічі виходив вперед і здобув перемогу над третьою командою в турнірці поточного сезону УПЛ.

Капітан гостей Тайсон отримав травму на 14-й хвилині замінив бразильця Віктор Коваленко.

Зазначимо видалення головного тренера "гірників" Паулу Фонсеки. Арбітр гри Євген Арановський відправив наставника Шахтаря на трибуни ще в першому таймі після того, як рефері не призначив пенальті у ворота номінальних господарів і нарвався на емоційну реакцію португальця.

Олімпік ділить з Ворсклою 3-4 місця (по 25 очок у команд). Шахтар набрав 39 очок, що на 7 більше, ніж у "Динамо", який свій матч 17 туру ще не зіграло.