Українські біатлоністи не змогли завоювати медалей серед чоловіків. Чоловіки не зуміли підтримати медальний почин жінок. Після бронзи Юлії Джими на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді тільки двоє наших біатлоністі потрапили у тридцятку в індивідуальній гонці.

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима, передає Ukr.Media. З часом 4 хвилини 19 секунд і двома промахами він фінішував 23. Також з двома не вибитими мішенями Сергій Семенов завершив гонку слідом за своїм партнером. Володимир Сємаков показав 78 результат, Руслан Ткаленко – 82, а Олександр Жирний аж із шістьма промахами фінішував 97.

Перемогу ж святкував норвежець Йоханнес Бо. На подіумі йому склали компанію Кантен Майє з другим результатом і Мартен Феркад, який фінішував третім.