У заключному поєдинку 18-го туру Динамо розгромило Маріуполь. Підопічні Олександра Хацкевича не залишили шансів маріупольцям, відправивши у ворота аж п'ять м'ячів (5:1).

У заключному поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо приймало Маріуполь. Як відомо, матч першого кола між цими колективами так і не відбувся, так як кияни відмовилися їхати в Маріуполь .

Київська погода підтримала львівську і полтавську, якщо на домашньому стадіоні Карпат був снігопад, на стадіоні Ворскли панував густий туман, то на НСК Олімпійському лив проливний дощ, який також вплинув на малюнок і якість гри. Підопічні Хацкевича відразу ж приступили до активності біля воріт Худжамова, найбільш небезпечним гравцем у складі "Динамо" в дебюті поєдинку був Денис Гармаш, який прагнув в обов'язковому порядку запалити своє прізвище на табло. Намагався не відставати від свого партнера по команді і Мбокані, але і його удари не потрапляли в ціль.

Гості діяли другим номером на протязі всього матчу і особливо не поспішали атакувати, тим не менш, саме вони відкрили рахунок на 27-й хвилині Кирюханцев підключився до атаки, легко розібрався з Пиваричем і накинув м'яч на дальню штангу, де самотній Болбат переграв Бущана — 0:1. Не минуло й хвилини, як кияни зуміли відновити паритет — вже в наступній атаці Гармаш ударом з розвороту з вигідної позиції відправив м'яч у сітку — 1:1, передає Ukr.Media.

Після гольового сплеску все знову стало на свої місця, Динамо неспішно контролювало м'яч, а Маріуполь відсиджувався в обороні і вже готувався до перерви, але таки не зумів протриматися і пропустив гол на третій хвилині компенсованого часу — Шепелєв підключився до атаки і відпасував на Мораєса, бразилець віддав хитрий пас п'ятою на Гармаша, Денис накинув м'яч у воротарський, де Циганкову залишалося лише підставити голову — 2:1.

Після відновлення гри відбувається на полі не змінилася — господарі контролювали м'яч на чужій половині, граючи з запасом і будучи готовими "вибухнути" в будь-який момент. Але першим "підірвав" гру як раз гравець Маріуполя, а не "Динамо" — в середині другого тайму Яворський пішов у брудний підкат проти Мораєса і був вилучений з поля за дві жовті картки, хоча цілком міг отримати і пряму червону за подібний фол.

Отримавши чисельну перевагу, кияни вирішили, що більше не варто бути обережним і почали діяти сміливіше у фінальній третини поля. На 75-й хвилині активна гра в атаці принесла свої плоди — Циганков протягнув м'яч і покотив його Мораєсу, а Жуніор красивим ударом розстріляв Худжамова — 3:1. Ще через дев'ять хвилин тандем Циганков — Мораєс організував ще один гол — Віктор виконав подачу з кутового точно на голову бразильцеві, який без особливого опору відправив м'яч у сітку — 4:1.

Хацевич тут же замінив провів відмінний матч Циганкова, випустивши на поле Гонсалеса, який також вніс свою лепту у перемогу команди — на 90-й хвилині Дерлис пройшов двох опонентів і проштовхнув м'яч повз Худжамова, встановивши остаточний рахунок — 5:1. Таким чином, "Динамо" здобуло розгромну перемогу над Маріуполем і продовжує погоню за донецьким Шахтарем, а підопічні Бабича знову зазнали поразки і не зуміли скоротити відставання від Зорі у боротьбі за потрапляння в першу шістку.

У 19-му турі УПЛ Динамо відправиться в гості до Олександрії, а Маріуполь битиметься з кам'янської Сталлю в рідних стінах.

Динамо - Маріуполь 5:1
Голи: Гармаш, 28, Циганков, 45+3, Мораєс, 75, 84, Гонсалес, 90 — Болбат, 27

Динамо: Бущан — Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч — Шепелєв, Буяльський — Морозюк, Гармаш (Шапаренко, 79), Циганков (Гонсалес, 85) — Мбокані (Мораєс, 40)

Маріуполь: Худжамов — Кирюханцев, Яворський, Вакуленко, Тищенко — Білий, Мішньов (Гоміс, 13) — Кожанов (Чурко, 59), Тотовицький, Болбат — Фомін (Борячук, 82)

Попередження: Яворський

Вилучення: Яворський, 68 (друга жовта картка)